Kjøp brukt Weiler Commodor Geometrisch Überholt (834)
Sorter resultater
- Laveste pris Høyeste pris
- Nyeste annonser Eldste annonser
- Korteste avstand Største avstand
- Nyeste produksjonsår Eldste produksjonsår
- Siste oppdatering Eldste oppdatering
- Produsenter fra A til Å Produsent fra Z til A
- Relevans
- Laveste pris
- pris
- Høyeste pris
- pris
- Nyeste annonser
- Innstillingsdato
- Eldste annonser
- Innstillingsdato
- Korteste avstand
- avstand
- Største avstand
- avstand
- Nyeste produksjonsår
- produksjonsår
- Eldste produksjonsår
- produksjonsår
- Siste oppdatering
- oppdatering
- Eldste oppdatering
- oppdatering
- Produsenter fra A til Å
- produsent
- Produsent fra Z til A
- produsent
- Betegnelse fra A til Å
- Betegnelse
- Betegnelse fra Z til A
- Betegnelse
- Modell fra A til Å
- Modell
- Modell fra Z til A
- Modell
- Laveste referanse
- referanse
- Høyeste referanse
- referanse
- Korteste driftstid
- Driftstid
- Lengste driftstid
- Driftstid
- relevans
- relevans
Auksjon
Auksjon avsluttet
Sachsen
1 109 km
Dreiebenk - syklusstyrt
WeilerE 50/2
Tilstand: klar til bruk (brukt), driftstimer: 33 600 h, Funksjonalitet: fullt funksjonell, spindelboring: 83 mm, bredde i midten: 2 000 mm, dreiediameter over vange på sliden: 570 mm, spindelhastighet (maks.): 2 500 o/min, kontrollermodell: Siemens 810D, Ingen minstepris – garantert salg til høyeste bud!
TEKNISKE DETALJER
Svingdiameter over seng: 570 mm
Svingdiameter over tverrsleide: 340 mm
Spissavstand: 2.000 mm
Turtallsområde trinn 1: 1–625 o/min
Turtallsområde trinn 2: 4–2.500 o/min
Spindelboring: 83 mm
Spindelansats: Str. 8 DIN 55027
Mating lengde/plan: 0–20 mm/o
Gjenger metrisk: 0,1–400 mm
Gjenger tomme: 1/4–56
Bakdokkpinol Ø: 80 mm
Konus: MK 5
MASKINDETALJER
Styring: Siemens 810D
Elektriske data
Hoveddrift: 20/17 kW
Dcjdpfjxqpgfjx Al Njh
Tilkoblingseffekt: 30 kW
Mål (L x B x H): 4.000 x 2.300 x 1.800 mm
Innkoblingstimer: 33.600 timer
UTSTYR
Hurtigmating lengde/plan
8-posisjons verktøytårn Sauter inkl. holdere
Spontransportør med kjølemiddelutstyr Mayfran
Skyvbart sponbeskyttelsesdeksel
3-bakkesjakt Schunk Rota S 250
Bruksanvisninger
Merknad: Siktvinduer og matingvelgerspaker er byttet ut. Det er også utført oljeskift og bytte av oljefilter.
Annonse
Ubstadt-Weiher
1 256 km
Førings-/spenningsspindelbenk
WeilerPrimus
Ring
Tilstand: svært god (brukt), Funksjonalitet: fullt funksjonell, Weiler Primus LZ/G Lead and Feed Screw Lathe in Special Light Grey Paintwork!!!
Dcjdpfxjvivmye Al Njh
Technical Data:
>> Year of manufacture: approx. 1990 Machine No. 3150
>> Center height: 120 mm
>> Distance between centers: 430 mm
>> Speeds: 60 - 3000 rpm in 18 gear steps
>> Spindle bore: 23 mm
>> Short taper spindle nose DIN 4
>> Tailstock taper: MK 2
>> Feeds: 0.03 to 0.15 mm/rev
>> Possible threads: Metric, Inch, Module, and Diametral Pitch
>> Metric thread pitches: 0.25 to 2.5 mm
>> Switchable spindle brake
>> Weight: approx. 360 kg
>> Length: 1.2 m, Height: 1.3 m, Depth: 0.65 m
Accessories and Equipment:
>> 1 piece 125 mm three-jaw chuck, NEW, with 2 sets of jaws
>> Multifix size A with 2 tool holders
>> Collet chuck, new, with collets from 3 to 26 mm in 1 mm increments, new
About the machine:
A Weiler Primus lead and feed screw lathe is being offered in very good condition. The machine is, of course, fully functional. All slides move smoothly and evenly. The bed guides are in very good condition. The Primus was in use at a training center. This newer generation of Weiler lathes is very user-friendly and enables the production of surfaces similar to grinding. Take the opportunity to inspect this machine under power on site and see its condition for yourself.
Annonse
Ubstadt-Weiher
1 256 km
Førings-/spenningsspindelbenk
WeilerCondor B CE Konform
Ring
Tilstand: svært god (brukt), Byggeår: 1997, Funksjonalitet: fullt funksjonell, Weiler spissdreiemaskin modell Condor B førings- og trekkspindel dreiebenk med 3-aksers digitalt målesystem fra K&C, NY, CE-godkjent!!
Tekniske data:
>> Maskinnr. 2442, produksjonsår 1997
Dsdpfx Aexcuazjl Noch
>> Spisshøyde: 165 mm
>> Spissavstand: 750 mm
>> Spindelhastigheter: fra 22 til 2800 o/min
>> Spindelgjennomgang: 40 mm
>> Kortkonisk spindelhode DIN 55027 størrelse 5 med bajonettlås
>> Pinol MK 3
>> Mating: fra 0,015 til 0,46 mm/omdr.
>> Mulige gjengertyper: metrisk, tommer, modul, diametral pitch
>> Metriske gjengestigninger: fra 0,18 til 28 mm
>> Vekt: ca. 1100 kg
>> Spindelbrems tilkoblingsbar
>> Lengde: 1,83 m, høyde: 1,29 m, dybde: 0,88 m
Tilbehør og utstyr:
>> 3-aksers digitalt målesystem fra K&C, nytt, 12 måneders fabrikkgaranti med bruksanvisning
Funksjoner: Bytte mellom mm/tomme, valg av koordinatsystem ABS/INC, verdihalvering, referansemarkering, verktøyprogrammering for 200 stk, konusberegning, radius/diameter, hurtignullstilling, endring av telle-retning
>> 1 stk. trebakkechuck NY 160 mm, 2 sett bakker
>> 1 stk. firebakkechuck 200 mm, 1 sett bakker
>> Spennhylseapparat NYTT og spennhylser NYE fra 3 til 25 mm i 1 mm trinn
>> Mulifix størrelse B med 2 stk. stålholdere
>> Sengeanslag
>> Elektronisk spindelvern
>> Bakvegg
>> Maskinføtter
For sikkerhet: elektronisk spindelvern, 2 stk. nødstopp, skiftehjulskap med endebryter, spindelbrems
Om maskinen:
Tilbudet gjelder en Weiler Condor i svært god stand. Maskinen er selvfølgelig fullt funksjonell. En meget robust og kraftig maskin. Det nye 3-aksers digitale målesystemet fra K&C gjør arbeidet enda enklere og mer presist. Maskinen er elektrisk og mekanisk kontrollert hos oss. Full oljeskift er utført. Denne nyere generasjonen Weiler-dreiebenker er svært brukervennlige. Benytt muligheten til å se og prøve maskinen under strøm hos oss.

Få informasjon nå
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Legg inn annonse nå
*per annonse/måned
Annonse
Ubstadt-Weiher
1 256 km
Førings-/spenningsspindelbenk
WeilerCondor 81
Ring
Tilstand: svært god (brukt), Byggeår: 1987, Funksjonalitet: fullt funksjonell, Weiler spissdreiemaskin modell Condor 81, med førings- og matespindel samt 3-akse digitalt målesystem fra K&C – NY
Tekniske data:
>> Produksjonsår: 1987 Maskin nr.: 87 835
>> Senterhøyde: 165 mm
>> Senteravstand: 750 mm
>> Spindelhastigheter: fra 22 til 2800 o/min
>> Spindelboring: 40 mm
>> Kortkon spindelhode DIN 55027 størrelse 5 med bajonettlås
>> Bakdokke MK 3
>> Matinger fra 0,015 til 0,46 mm/omdr.
>> Mulige gjenger: metrisk, tomme, modul og diametral-pitch
>> Metriske gjengestigninger fra 0,18 til 28 mm
>> Vekt ca. 1100 kg
>> Spindelbrems kan kobles inn
>> Lengde 1,83 m, høyde 1,29 m, dybde 0,88 m
Tilbehør og utstyr:
>> 3-akset digitalt målesystem fra K&C – nytt, 12 måneders fabrikkgaranti inkl. bruksanvisning
Funksjoner: Bytte mm/tomme, valg av ABS/INC, verdi-halvering, referansemarkering, verktøyprogrammering for 200 verktøy, konusberegning, radius/diameter, hurtignullstilling, retningsbytte på opptelleren
>> 1 stk. trebakke chuck 160 mm NY, med 2 sett bakker
>> 1 stk. firebakke chuck 160 mm, med 1 sett bakker
>> Spennhylsesett og spennhylser nye fra 3 til 26 mm i 1 mm trinn
>> Multifix størrelse B med 2 stålholdere
Dodpfx Ajwrmuxjl Noch
>> Sengeanslag
>> Elektronisk spindelvern
>> Bakvegg
>> Kjølevæskeanlegg
>> Maskinføtter
Om maskinen:
Maskinen som tilbys er en brukt Weiler Condor 81 i svært god stand. Maskinen er selvfølgelig fullt funksjonell og ble fullstendig demontert og nylakkert. En meget robust og effektiv maskin. Det nye 3-akse digitale målesystemet fra K&C gjør arbeidet enda enklere og mer presist. Maskinen er elektrisk og mekanisk kontrollert hos oss. Full oljeskift er utført. Denne nyere generasjonen Weiler dreiemaskiner er meget brukervennlige. Benytt anledningen til å inspisere og prøve maskinen under strøm hos oss.
Annonse
Ubstadt-Weiher
1 256 km
Førings-/spenningsspindelbenk
WeilerCondor B
Ring
Tilstand: svært god (brukt), Byggeår: 1991, Funksjonalitet: fullt funksjonell, Weiler presisjonsdreiebenk modell Condor B, førings- og trekkspindeldreiebenk med 3-akse digitalt målesystem fra K&C, NY fra opplæringsverksted!
Tekniske data:
>> Maskinnr.: 91-1814, produksjonsår 1991
>> Senterhøyde: 165 mm
>> Senteravstand: 750 mm
>> Spindelhastighet: fra 22 til 2800 o/min
>> Spindelboring: 40 mm
>> Kort konisk spindelhode DIN 55027 størrelse 5 med bajonettlås
>> Pinoldokk MK 3
>> Matinger fra 0,015 til 0,46 mm/omdr.
>> Mulige gjenger: metrisk, tomme, modul og diametral-pitch
Dcedpfjw Nw Dqex Al Noh
>> Metrisk gjengestigning fra 0,18 til 28 mm
>> Vekt ca. 1100 kg
>> Tilkoblingsbar spindelbrems
>> Lengde 1,83 m, høyde 1,29 m, dybde 0,88 m
Tilbehør og utstyr:
>> 3-akse digitalt målesystem fra K&C (nytt), 12 måneders fabrikkgaranti med bruksanvisning
Funksjoner: veksling mellom mm/tomme, koordinatvalg ABS/INC, halvering av visningsverdi, referansemerke, verktøyprogrammering for 200 posisjoner, konusberegning, radius/diameter, hurtignulling, bytte av telle-retning
>> 1 stk. trebakkechuck NY, 160 mm, 2 sett bakker
>> 1 stk. firbakkechuck 160 mm, 1 sett bakker
>> Spennhylsesystem NYTT og spennhylser NYE fra 2 til 24 mm (1 mm intervaller)
>> Multifix størrelse B med 2 stk. verktøyholdere
>> Lengdestopper for seng
>> Elektronisk spindelbeskyttelse
>> Bakvegg
>> Fast brille
>> Maskinføtter
For sikkerhet: elektronisk spindelbeskyttelse, 2 stk. nødstopp, utvekslingsgirboks med endestoppbryter, spindelbrems
Om maskinen:
Til salgs er en Weiler Condor i svært god stand. Maskinen er naturligvis fullt funksjonell. En svært robust og kraftig maskin. Det nye 3-akse digitale målesystemet fra K&C gjør arbeidet enda enklere og mer presist. Maskinen er elektrisk og mekanisk kontrollert hos oss. Komplett oljeskift er utført. Denne nyere generasjonen av Weiler dreiebenker er svært brukervennlig. Ta gjerne turen for å se og prøve maskinen i drift hos oss.
Annonse
Ubstadt-Weiher
1 256 km
LZ dreiebenk
WeilerCondor 81
Ring
Tilstand: svært god (brukt), Funksjonalitet: fullt funksjonell, Weiler senterdreiebenk modell Condor 81, lede- og trekkspindeldreiebenk med 3-akse digitalt avlesningssystem Heidenhain
Tekniske data:
>> Produksjonsår: 1988 Maskinnr.: 88-955
>> Senterhøyde: 165 mm
>> Senteravstand: 750 mm
>> Spindelhastigheter: fra 22 til 2800 o/min
>> Spindelgjennomløp: 40 mm
>> Kortkonus spindelhode DIN 55027 størrelse 5 med bajonettlås
>> Bakdokke MK 3
>> Matinger: fra 0,015 til 0,46 mm/omdr.
>> Mulighet for gjenging: metrisk, tomme, modul og diametral pitch
>> Metriske gjengestigninger: 0,18 til 28 mm
>> Vekt: ca. 1 100 kg
>> Spindelbrems kan kobles inn
>> Lengde: 1,83 m, høyde: 1,29 m, dybde: 0,88 m
Tilbehør og utstyr:
>> 3-akse digitalavlesning Heidenhain
>> 1 stk. trebakkechuck ny, med 2 sett bakker
>> Spennhylseinnretning, spennhylser fra 3 til 30 mm, 40 stk. delvis doble spennhylser
>> Multifix størrelse B med 3 stk. verktøyholdere
>> Bed-stop
>> Maskinføtter
>> Borrchuck
>> Medløpende senterspiss
Sikkerhet:
>> Beskyttelse over lede- og trekkspindel
>> 2 stk. nødstopp
Dedpexu Hlasfx Al Noch
>> Spindelbrems
Om maskinen:
Til salgs er en brukt dreiebenk Weiler Condor 81, årsmodell 1988, i meget god stand. Maskinen er selvfølgelig fullt funksjonsdyktig. Lede- og trekkspindel er utstyrt med beskyttelse av hensyn til sikkerhet. En meget robust og kraftig maskin. 3-akse digitalavlesningssystem fra Heidenhain gjør arbeidet enda lettere og mer presist. Maskinen er elektrisk og mekanisk kontrollert hos oss. Full oljeskift er utført. Denne nyere generasjonen av Weiler-dreiebenker er svært brukervennlig. Benytt muligheten til å inspisere og teste maskinen under strøm på stedet.
Annonse
Ubstadt-Weiher
1 256 km
Førings-/spenningsspindelbenk
WeilerPrimus
Ring
Tilstand: svært god (brukt), Funksjonalitet: fullt funksjonell, Weiler Primus lead and feed screw lathe from training workshop!!!
Technical Data:
>> Year of manufacture: approx. 1985, Machine No. 1191
>> Centre height: 120 mm
>> Centre distance: 430 mm
>> Spindle speed: 60 - 3000 rpm, 18 gear steps
>> Spindle bore: 23 mm
>> Short taper spindle nose KK4 DIN 55027
Dcsdpfx Aovtp Edjl Nsh
>> Tailstock: Morse taper 2
>> Feeds from 0.03 to 0.15 mm/rev
>> Thread cutting: Metric, Imperial, Module and Diametral Pitch
>> Metric thread pitches from 0.25 to 2.5 mm
>> Weight: approx. 360 kg
>> Length: 1.2 m, Height: 1.3 m, Depth: 0.65 m
Accessories and Equipment:
>> 1 piece 125 mm three-jaw chuck with 2 sets of jaws
>> Collet chuck with 18 collets
>> Multifix quick-change tool post size A with 3 tool holders
>> Stop
>> Electric spindle guard
About the Machine:
Offered here is a Weiler Primus lead and feed screw lathe in very good condition. The machine is, of course, fully functional. The slides run very smoothly and evenly. Even at high spindle speeds, the Weiler runs quietly. The Primus was used in a training workshop. This newer generation of Weiler lathes is very user-friendly, and it is possible to produce ground-like surface finishes. Take the opportunity to inspect this machine under power on site and convince yourself of its condition.
Annonse
Ubstadt-Weiher
1 256 km
Førings-/spenningsspindelbenk
WeilerPrimus
Ring
Tilstand: svært god (brukt), Funksjonalitet: fullt funksjonell, Weiler Primus lead and feed screw lathe from training workshop!!!
Technical Data:
>> Year of manufacture: approx. 1985
>> Centre height: 120 mm
>> Distance between centers: 430 mm
>> Spindle speed: 60 - 3000 rpm in 18 gearbox steps
>> Spindle bore: 23 mm
>> Short taper spindle nose KK4 DIN 55027
>> Tailstock: MT 2
>> Feeds from 0.03 to 0.15 mm/rev
>> Possible threads: metric, imperial, module, and diametral pitch
>> Metric thread pitches from 0.25 to 2.5 mm
>> Weight: approx. 360 kg
>> Length: 1.2 m, Height: 1.3 m, Depth: 0.65 m
Dcodpfju Aftgsx Al Noh
Accessories and Equipment:
>> 1 piece 160mm three-jaw chuck with 1 set of jaws
>> 1 new 125mm three-jaw chuck with 2 sets of jaws
>> Collet chuck system with collets from 1 mm to 20 mm in 1 mm increments
>> Multifix size A with 3 tool holders
>> Stop
>> Change gears
About the machine:
For sale is a Weiler Primus lead and feed screw lathe in very good condition. The machine is, of course, fully functional. All slides move very smoothly and evenly. Even at high speeds, the Weiler runs quietly. The Primus was used in a training workshop. This newer generation of Weiler lathes is very operator-friendly and allows for surface finishes comparable to grinding. Take the opportunity to inspect this machine under power on site and verify its condition yourself.
Auksjon
Auksjon avsluttet
Baden-Württemberg
1 302 km
Syklusstyrt dreiebenk
WEILERE50
Tilstand: klar til bruk (brukt), Byggeår: 2002, Funksjonalitet: fullt funksjonell, spindelboring: 83 mm, svingediameter: 570 mm, svingdiameter over tverrsleiden: 340 mm, senterhøyde: 280 mm, spindelhastighet (maks.): 2 500 o/min, Maskinen er egnet for tunge dreiings- og seriearbeider takket være sin massive utførelse!
TEKNISKE DETALJER
Turtallsområde: 1–2 500 o/min
Dreiemoment: 1 300–1 600 Nm
Dcsdpfxeymx N No Al Njh
Svingdiameter over vange: 570 mm
Svingdiameter over tverrsleide: 340 mm
Spisshøyde: 280 mm
Spissavstand: 2 000 mm
Spindelboring: 83 mm (valgbar 128 / 165 mm)
Antall verktøyplasser i revolver: 8
Verktøyrevolveropptak: VDI 40-skaft
Bakdokk pinoldiameter: 80 mm
Bakdokk indre konus: MK5
MASKINDETALJER
Styringsmodell: WEILER SIEMENS 810D
Hovedmotoreffekt: 20 / 17 kW (60 % / 100 % drift)
Mål & vekt
Mål (L x B x H): 3 850 mm × 1 850 mm × 1 750 mm
Maskinvekt: 4 200 kg
Annonse
Langenzenn
1 232 km
Førings-/spenningsspindelbenk
WEILERPrimus LZ
Ring
Tilstand: god (brukt), Spissavstand: 450 mm
Spisshøyde: 120 mm
Spindelboring: 23 mm
Turtall: 40 – 3000 o/min
Dsdpfew I A Uxjx Al Noch
Trinnløs drift med 3 girtrinn og digitalt turtallsdisplay
Bakdokke: MK 2
Driftseffekt: 1,5 kW
Vekt: 350 kg
Mål: 1200 x 650 x 1330 mm
Lakkering: Resedagrønn RAL 6011
Digitalt display: På forespørsel mot pristillegg
Tilbehør: Ytterligere tilbehør på forespørsel
Annonse
Metzingen
1 329 km
Dreiebenk-konvensjonell-elektronisk
WEILERMDU260
Ring
Byggeår: 1973, Tilstand: svært god (brukt), Dreielengde 125 mm
Maskinvekt ca. 0,4 t
TILBUD
Vi kan tilby, uforpliktende og med forbehold om mellomslag og feil:
WEILER
Presisjonsdreiebenk for mekanikere
Type MDU
Årsmodell 1973 #13010
_____
Senterhøyde 125 mm
Maks. dreiediameter over sleide 140 mm
Maks. svingdiameter over seng 260 mm
Senteravstand 500 mm
Spindelboring 28 mm
Serie 1 – Turtallsområde: 220-1.800 o/min
Serie 2 – Turtallsområde: 110-3.600 o/min
Spindeldrift kW
Total effekt kW - V - Hz
Vekt 500 kg
Tilbehør / Ekstrautstyr
• Utstyrt med en 3-bakket RÖHM chuck 110 mm, montert
• Maskinunderstell med integrert verktøylagring og omfattende tilbehørspakke bestående av spennhylsesett
Tilstand: meget god – demonstrasjonsklar, ideell for opplæringsverksted, vedlikehold, etc.
Vennligst klikk her for en video av maskinen:
MDU260/4
Levering: fra lager – som besiktiget
Betaling: netto ved henting – etter mottatt faktura
Dodpfoxpxqwex Al Nsch
Annonse
Metzingen
1 329 km
Dreiebenk - syklusstyrt
WEILERPRIMUS VC
Ring
Tilstand: brukt, Byggeår: 1999, Dreiediameter: 150 mm
Dreielengde: 500 mm
Totalt effektbehov: 4 kW
Maskinvekt ca. 0,8 t
TILBUD
Vi kan tilby fra lager, med forbehold om feil og mellom-salg:
WEILER
LZS - Universal dreiebenk med digitalt display
Type: PRIMUS VC
Produksjonsår: 1999
Spisshøyde: 140 mm
Maks dreiediameter over slede: 150 mm
Maks svingdiameter over understell: 280 mm
Spissavstand: 500 mm
Spindelboring: 40 mm
Trinnløs: 30 – 4.000 o/min
24 lengdematingshastigheter: 0,02 - 0,63 mm/o
24 planskjæringsmatinger (lengdemating x 8): 0,006 - mm/o
Metriske gjenger: mm/stigning
Tommer gjenger: 80 - 2 TPI
Modulgjenger: Modul
Spindeldrift: 1,5 kW
Totaldrift: 4 kW – 380 V – 50 Hz
Vekt: 800 kg
Tilleggsutstyr / Spesialutstyr:
• SIEMENS 3-akse digitalt målesystem med X-, Z-akse og additiv Z-akse for toppslede
• Multifix-A verktøyveksler
• Utstyrt med WEILER 3-bakkechuck 140 mm, montert
• Maskinsokkel for verktøylagring med integrert koblingsskap og kjølemiddel-anlegg
• Bruksanvisninger
Tilstand: Svært god – klar til demonstrasjon. Ideell for opplæringsverksted.
Dsdpevm Dv Defx Al Njch
Levering: Fra lager – som sett
Betaling: Netto ved henting – etter mottatt faktura
Vi ser frem til din bestilling. Flere dreiebenker i alle størrelser på lager – vennligst kontakt oss for informasjon.
Annonse
Jonschwil
1 451 km
Sentrals dreiebenk
WEILERErgodor
Ring
Tilstand: god (brukt), Byggeår: 1985, Funksjonalitet: fullt funksjonell, dreiediameter over tverrsleiden: 160 mm, spindelboring: 36 mm, svingediameter: 300 mm, senterhøyde: 150 mm, bredde i midten: 500 mm, total lengde: 1 500 mm, total bredde: 800 mm, total høyde: 1 300 mm, spindelhastighet (maks.): 3 550 o/min, spindelhastighet (min.): 15 o/min, totalvekt: 1 000 kg, Konvensjonell presisjonsdreiebenk med spennhylseinnretning, senterhøyde 150 mm, sentrumavstand 500 mm, gjennomgående hull Ø 36 mm, 18 turtall 15–3550 o/min, motor 3 kW. Utstyr: kjølemiddelutstyr, spennhylseinnretning, 3-bakkepatron, borepatron, senterspiss, RAPID hurtigskifte verktøyholder med 5 innsatser, maskinlampe, langsgående anslag. Mål 150x80x130 cm, vekt ca. 1000 kg.
Dsdpfx Alox Urmlj Njch
Annonse
Ubstadt-Weiher
1 258 km
Sentrals dreiebenk
WEILERPrimus VC
Ring
Tilstand: svært god (brukt), Funksjonalitet: fullt funksjonell, spindelboring: 40 mm, senterhøyde: 140 mm, bredde i midten: 500 mm, spindelhastighet (maks.): 4 000 o/min, Utstyr: rotasjonshastighet trinnløst variabel, Kjære damer og herrer,
Til salgs står en dreiebenk av typen WEILER Primus VC. Denne modellserien utmerker seg spesielt gjennom Siemens betjeningspanel samt fullstendig trinnløs turtallsregulering. Som navnet tilsier kan VC arbeide med konstant skjærehastighet. Maskinen er grundig sjekket i vårt verksted og er geometrisk, teknisk og visuelt i utmerket stand. Alle føringer er i orden, girene går stille og spakene er enkle å betjene. Vi inviterer deg gjerne til å teste Primus VC hos oss på stedet. Vi ser frem til din forespørsel!
Dcedsyalurepfx Al Noh
Tilgjengelighet: umiddelbart
Senterhøyde: 140 mm
Senteravstand: 500 mm
Spindelgjennomgang: Ø 40 mm
Konisk opptak bakdokke: MK3
Pinolevandring: 85 mm
Mulige gjengemoduser: Metrisk, tomme, modul, diametral-pitch
Metriske gjengehastigheter: 0,25 – 8 mm
Spindelbrems: koblingsbar
Spenning: 400V
Mål: ca. 1,50 x 1,00 x 1,50 m (L x H x B)
Vekt: ca. 700 kg
Ytterligere utstyr og tilbehør: Siemens betjeningspanel, kjølevæskeanlegg, chuckbeskyttelse, lede- og materskruebeskyttelse, nødstopp, bruksanvisning, CE-samsvarserklæring, og mye mer ved behov...
Vårt serviceløfte til deg:
- Vi er en sertifisert mesterbedrift innen maskinteknikk
- Alle maskiner er minimum verkstedtestet
- Alle smøremidler og eventuelt slitte deler byttes på forhånd
- På forespørsel renoverer vi maskinen du velger helt eller delvis
- På forespørsel lakkerer vi maskinen i ønsket farge
- På forespørsel kan du bestille ytterligere tilbehør som verktøy direkte
- På forespørsel kan vi montere ekstra utstyr som sikkerhetsanordninger
- Vi ordner gjerne med frakt og/eller innplassering
Annonse
Ubstadt-Weiher
1 258 km
Syklusstyrt dreiebenk
WEILERE35
Ring
Tilstand: god (brukt), Byggeår: 1996, Funksjonalitet: fullt funksjonell, dreiediameter over tverrsleiden: 200 mm, spindelboring: 54 mm, svingediameter: 410 mm, bredde i midten: 950 mm, senterhøyde: 200 mm, spindelhastighet (maks.): 3 000 o/min, totalvekt: 2 100 kg, Utstyr: dokumentasjon / manual, Kjære damer og herrer,
Til salgs står en CNC-syklussdreiebenk av typen WEILER E35. Betjeningen er meget enkel og komfortabel takket være Siemens 805 syklusstyring og de elektroniske håndratt. Maskinen er grundig gjennomgått på vårt verksted, fremstår i full funksjonell stand og kan gjerne testes under strøm. Vi ser frem til deres forespørsel!
Dcodpfxeyalulo Al Neh
Vårt serviceløfte til Dem:
- Vi er en sertifisert mesterbedrift innen maskinteknikk
- Alle maskiner blir grundig kontrollert
- Alle smøremidler og eventuelt slitte deler blir skiftet på forhånd
- På forespørsel kan vi overhale den valgte maskinen helt eller delvis
- De kan fritt velge fargen på den utvalgte maskinen
- Om ønskelig kan De bestille ekstra tilbehør som verktøy mv. samtidig
- Ved behov kan vi montere ekstra tilbehør som sikkerhetsutstyr mv.
- Vi tar gjerne ansvar for frakt og/eller inntransportering
Auksjon
Auksjon avsluttet
Île-de-France
1 347 km
Dreiebenk - syklusstyrt
WeilerC 30
Tilstand: klar til bruk (brukt), Byggeår: 2004, Funksjonalitet: fullt funksjonell, dreiediameter over tverrsleiden: 160 mm, spindelboring: 43 mm, svingelengde: 750 mm, svingediameter: 330 mm, spindelhastighet (maks.): 4 500 o/min, TEKNISKE DETALJER
Dreielengde: 750 mm
Dreiediameter: 330 mm
Diameter over plansleide: 160 mm
Spindelboring: 43 mm
Maksimal spindelhastighet: 4 500 o/min
MASKINDETALJER
Dodpfxoxf Hias Al Njch
Styring: Siemens
UTSTYR
Spennhylser
Bakker
Verktøyholder
Annonse
Remscheid
1 037 km
Styreenhet
RexrothMAC093B-0-JS-4-C/130-A-1/WI517LV 3-Phase Permanent Magnet Motor = überholt !!!
Ring
Tilstand: klar til bruk (brukt), Rexroth MAC093B-0-JS-4-C/130-A-1/WI517LV 3-fase permanentmagnetmotor, monteringshullsavstand: 116 x 116 mm, diameter på drivaksel: 24 mm, brukt, overhalt av produsent i 2007, ikke brukt etter det, svært god stand, i original eske, 100 % funksjonell
Dedpfx Aji D Nf Rel Nech
Annonse
Weyhe
830 km
Pallestabler
ToyotaSWE 140 L / 2489 Std. / überholt
Ring
Tilstand: brukt, Funksjonalitet: fullt funksjonell, Byggeår: 2020, driftstimer: 2 489 h, lastekapasitet: 1 400 kg, løftehøyde: 4 455 mm, fri løftehøyde: 1 400 mm, drivstofftype: elektrisk, mastetype: triplex, byggehøyde: 2 095 mm, gaffellengde: 1 190 mm, drivtype: Elektro, Høytløfter
Masttype: Triplex
Girkasse: Automat
Tilstand: Overhalt med garanti
Teknisk tilstand: Svært god
Forhjulstype: Polyuretan
Forhjulets tilstand: Nye
Bakhjulstype: Polyuretan
Bakhjuliets tilstand: Nye
Batteri Volt: 24V
Batteri Ah: 225Ah
Batteri produksjonsår: 2024
Dedjw I H Snjpfx Al Nech
Batteriets tilstand: 80-100%
Beskrivelse: Prisen inkluderer ny UVV-kontroll, ny lakkering, maskinen er fabrikkoverhalt inkl. overhalt Q1 Toyota-batteri (ca. 1 år gammelt med ca. 90 % restkapasitet), passende lader med plugg, vi organiserer rimelig frakt ved behov. Leasing til leie mulig! SPESIALPRIS!
Initial løft, full friløft, CE-sertifikat,
Annonse
Sonneberg
1 138 km
Dreiebenk Weiler Primus
Ring
Tilstand: god (brukt), Dreiebenk
Lagernummer: 3115
Djdpezaqihefx Al Nsch
Fabrikat: Weiler
Type / Modell: Primus
Styring: konvensjonell
Spissavstand: 450 mm
Spindelgjennomgang: 23 mm
Spisshøyde: 120 mm
Dreiediameter over vange: 240 mm
over sleide:
Turtallsområde: 150 til 3 200 o/min
Tilbehør / Utstyr: 3-akset digitalt målesystem (Heidenhain)
Vekt: 650 kg
Mål: 1.200 x 650 x 1.200 mm
Annonse
Østerrike
1 469 km
Sentrals dreiebenk
Unbekannt/UnknownWEILER Praktikant 160 B
Ring
Tilstand: brukt, Byggeår: 2001, Tilstand: brukt
Årsmodell: 2001
Lager nummer: 010191
Leveringstid: umiddelbart, med forbehold om mellomslag
Opprinnelsesland: Tyskland
Pris: 24.500 €
På lager: 1
Svingdiameter over vange: 320 mm
Senteravstand: 650 mm
Senterhøyde: 160 mm
Spindelboring: 40 mm
Svingdiameter over tverrsleide: 192 mm
Vangebredde: 205 mm
Spindelinnfesting / DIN55027: nr. 5
Spindeltaper: 5 MK
Antall trinn for spindelhastighet: 16
Spindelhastighet: 48 – 2.500 o/min
Antall matehastigheter: 24
Langsmating: 0,02 – 0,63 mm/omdr
Tverrmating: 0,006 – 0,2 mm/omdr
Gjenger metrisk område: 0,25 – 8 mm
Gjenger tommer område: 80 – 2 TPI
Gjenger modulområde: 0,2 – 4
Gjenger DP område: 200 – 5
Stillingsområde tverrsleide: 150 mm
Stillingsområde oversleide: 100 mm
Bakdokk pinoldiameter: 40 mm
Bakdokk feste: 3 MK
Bakdokk pinolslag: 85 mm
Motor: 2,4 / 3 kW
Lengde: 1582 mm
Bredde: 715 mm
Høyde: 1245 mm
Dcjdpfxoyxxygj Al Njh
Vekt: 720 kg
3-aksers digitalt målesystem fra Heidenhain
NYTT 3-bakkeskrustikke Röhm Dm. 160 mm med innvendige og utvendige bakker
Hurtigvekselholder med 1 rektangulær-innsats og 1 rundinnsats
Hurtigspenn-colletchuck med colletter fra Dm. 3 – 30,5 mm
Sentreringsrulle
Borepatron
Chuckbeskyttelse
Hoved- og trekkspindeldeksel
Motorbrems
Kjølemiddelutstyr
Maskinføtter
Bruksanvisning på tysk med CE samsvarserklæring
Hydraulisk drift
Standard styring
Tilleggslist på bøyeklaffen
Dobbel fotpedal
Tilbakestillbart plategitter
Vanndraineringsspor
Sikkerhetsfunksjon i henhold til BGs retningslinjer
Bruksanvisning på tysk med CE samsvarserklæring
Kvalitet – Made in Germany
KJØP AV BRUKTMASKINER ER EN TILLITSSAK – VÅRT TRANSPARENSELFTE
Vi tilbyr deg maksimal sikkerhet og full åpenhet.
• ÆRLIGE INNSYN Deta-bilder & funksjonsvideoer av faktisk tilstand
• LIVE-SJEKK PÅ STEDET Live-test hos oss
• DIGITAL DEMONSTRASJON Individuell live-visning via videoanrop
• RISIKOFRITT KJØP 14 dagers returrett
Detaljer:
Annonse
Østerrike
1 469 km
Sentrals dreiebenk
Unbekannt/UnknownWEILER Praktikant GS
Ring
Tilstand: brukt, Byggeår: 2011, Tilstand: brukt
Årsmodell: 2011
Lagernummer: 010192
Leveringstid: umiddelbar, mellomslag mulig
Opprinnelsesland: Tyskland
Pris: 26 700 €
På lager: 1 stk
Svingdiameter over vange: 320 mm
Senteravstand: 650 mm
Senterhøyde: 160 mm
Spindelboring: 40 mm
Svingdiameter over tverrsleide: 192 mm
Vangebredde: 205 mm
Spindelinnfesting / DIN 55027: 5
Spindeltapp: 5 MK
Trinnantall: 16
Spindelhastighet: 48–2500 1/min
Matinger: 24
Langsmating: 0,02–0,63 mm/omdr.
Tverrmating: 0,006–0,2 mm/omdr.
Metrisk gjengeområde: 0,25–8 mm
Tommer gjengeområde: 80–2 stigninger
Modulgjengeområde: 0,2–4
DP-gjengeområde: 200–5
Tverrsleidens justeringsområde: 150 mm
Oversleidens justeringsområde: 100 mm
Pinoldiameter bakdokk: 40 mm
Bakdokktapp: 3 MK
Bakdokk pinolgang: 85 mm
Motor: 2,4 / 3 kW
Lengde: 1 582 mm
Bredde: 715 mm
Høyde: 1 245 mm
Vekt: 720 kg
3-akse digitalt display Heidenhain
NY 3-bakkers chuck Röhm Ø160 mm med innvendige og utvendige bakker
Hurtigvekslende stålholder med 1 rektangulærinnsats og 1 rundinnsats
Dcodjyxxyaopfx Al Neh
Hurtigspenn-colletchuck med colletter fra Ø3–29 mm (i 1 mm intervaller)
Rullesenter
Borchuck
Chuckbeskyttelse
Hoved- og trekkspindelbeskyttelse
Motorbrems
Kjølevæskeanlegg
Maskinføtter
Bruksanvisning på tysk med CE-samsvarserklæring
KJØP AV BRUKTE MASKINER ER EN TILLIT-SAK – VÅRT TRANSPARENSLØFTE
Vi tilbyr maksimal sikkerhet og full åpenhet.
• ÆRLIGE INNSYN Detaljerte bilder & funksjonsvideoer av faktisk tilstand
• LIVE-SJEKK PÅ STEDET Live-test hos oss på huset
• DIGITAL DEMO Individuell live-presentasjon via videoanrop
• RISIKOFRITT KJØP 14 dagers returrett
Detaljer:
Tillitsmerke
Autoriserte forhandlere sertifisert av Machineseeker

Annonse
Feucht
1 247 km
Burin slipemaskin
harichModell SSM (Deckel SOE, überholt mit CE)
Ring
Tilstand: verkstedoverhalt (brukt), Graververktøy-slipemaskin
Dsdpfx Ajx A U Rgsl Njch
Fabrikat: harich (Deckel)
Modell: SSM (S0E)
overhalt med CE-merking
med garanti
Tilbehør:
- Maskinstativ
- Integrert støvavsug
- Slipeskive med flens
- Avrettingsverktøy
- Bruksanvisning
inkludert ny maskinelektrisitet
i henhold til gjeldende sikkerhetsforskrifter
inkludert ny koblingsskjema
inkludert CE-dokumentasjon
inkludert CE-skiltning
inkludert CE-samsvarserklæring
Annonse
Feucht
1 247 km
Fres
harich Modell B Aktiv(Deckel FP 2 Aktiv, überholt mit CE)
Ring
Tilstand: verkstedoverhalt (brukt), Universal verktøyfresemaskin
Produsent: harich (DECKEL)
Modell: B (FP 2) Aktiv
Overhalt med CE
Dodpfxsx A T Eve Al Nech
Geometrisk kontroll med testprotokoll
Med garanti
Tilbehør:
- 3-aksers aktiv digitalavlesing Heidenhain Positip 8016
- Fast bord eller universalbord
- Vertikalfresehode SK 40
- Sentralisert smøring, manuell betjening
- Kjølemiddelutstyr
- Brukermanual
CE- og sikkerhetsutstyr:
- Ny maskinelektrikk med styreskap
- Elektronisk overvåket beskyttelsesdeksel på vertikalfresehode
- Chuckbeskyttelse med elektrisk sikring
- Drivmotor med bremsefunksjon
- Betjeningspanel med nødstopp, frigjøring, start- og stoppknapp, og potensiometer for matehastighetsregulering
- Ny dokumentasjon for maskin og styreskap
- CE-samsvarserklæring
Annonse
Feucht
1 247 km
Fres
harich Modell B stufenlos(Deckel FP 2, überholt mit CE)
Ring
Tilstand: verkstedoverhalt (brukt), Universal verktøyfres
Produsent: harich (DECKEL)
Modell: B (FP 2) trinnløs
Overhalt med CE
Geometrisk aksept med testprotokoll
Dodpfsvfdatjx Al Njch
med garanti
Tilbehør:
- 3-akse digitalt målesystem FAGOR Innova 30i-M
- Festebord eller universalt bord
- Vertikal fresehode SK 40
- Sentralsmøring, manuell
- Kjølevæskeanlegg
- Bruksanvisning
CE og sikkerhetsutstyr:
- Ny maskin-elektrikk med styreskap
- Elektronisk overvåket deksel på vertikalfresehode
- Chuckbeskyttelse med elektrisk sikring
- Driftmotor med bremsefunksjon
- Betjeningspanel med nødstopp, frigjøring, start- og stopp-knapp,
potensiometer for matehastighetsregulering
- Ny dokumentasjon for maskin og styreskap
- CE-samsvarserklæring
Annonse
Feucht
1 247 km
Fres
harich Modell B(Deckel FP 2, überholt mit CE)
Ring
Tilstand: verkstedoverhalt (brukt), Universal verktøyfresemaskin
Fabrikat: harich (DECKEL)
Modell: B (FP 2)
overhalt med CE
geometrisk aksept med testprotokoll
med garanti
Dedpedvdczefx Al Nech
Tilbehør:
- 3-akse digitalt display FAGOR Innova 30i-M
- Fast bord eller universalbord
- Vertikal fresehode SK 40
- Kjølemiddelutstyr
- Bruksanvisning
CE- og sikkerhetsutstyr:
- nytt elektrisk anlegg med styreskap
- elektronisk overvåket deksel på vertikalfresehodet
- chuckbeskyttelse med elektrisk sikring
- drivmotor med bremsefunksjon
- kontrollpanel med nødstopp, frigjørings-, start- og stoppknapp
- ny dokumentasjon for maskin og styreskap
- CE-samsvarserklæring
Vi gjør det enklere for deg å søke: "weiler commodor geometrisch überholt"
Du får nye tilbud på e-post umiddelbart og gratis.
Du kan når som helst enkelt avslutte søkeoppdraget.

Få informasjon nå
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Legg inn annonse nå
*per annonse/måned



















































































































































































