!!! Vi har nesten alle reservedeler for Deckel S 11-maskiner på lager !!!
!!! Tilbehør kan varieres etter ønske !!!
Vi tar gjerne imot din brukte Deckel S 11 i innbytte – ta kontakt!
DECKEL S 11 VERKTØYSLIPEMASKIN – UNIVERSAL
Gbedpfew U Eh Iex Aniel
400 V, 50 Hz, med CEE-plugg og kabel
Farge: Overdel pastellturkis RAL 6034
Sokkel blågrå RAL 7031
Motorisert høydejustering, aksial justering av slipespindel
Maskinen er så god som ny!!
* Tilbehør:
* 1 stk. delehode SK 40 med deleskive 24 R
* 1 stk. trekkbolt M 16 69871
* 1 stk. komplett støvavsug uten støvsuger
* 1 stk. halogenlampe
* 1 stk. beskyttelsesdeksel
* Bruksanvisning, betjeningsnøkkel, reservedelsliste, koblingsskjema
* Komplett sett med slipeveiledninger
Maskinen er deloverhalt og leveres med elektrisk godkjenningsprotokoll!
!! Nesten alt av tilbehør er tilgjengelig mot pristillegg !!
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Slipelengde 190 mm
Emnelengde 380 – 940 mm
Trinnløs spindelhastighet 2 – 12 000 o/min
Strømforbruk 380 kVA
Drivkraft for slipespindel: 1,1 kW
Total effektbehov 2,2 kW
Maskinvekt ca. 0,6 t
Gbedpfew U Eh Iex Aniel