FS315-1600
Glidebordsag
WINTER
FS315-1600
Fast pris pluss MVA
Produksjonsår
2025
Tilstand
Ny
Plassering
Leipzig
Data om maskinen
Pris og beliggenhet
Fast pris pluss MVA
- Plassering:
- Leipzig
- A18539526
- Referansenummer:
- Oppdatering:
- sist oppdatert 09.12.2025
Beskrivelse
Mål (lengde/bredde/høyde) 1860x2700x1450 mm
Vekt 350 kg
Totalt effektbehov 5 kW
Format-sirkelsag FS315-1600
- Kappelengde 1600 mm
- Kappebredde 950 mm
- Kappehøyde 90° 102 mm (med rissagblad)
- Kappehøyde 45° 72 mm
- Sagbladet kan svinges 45°
- Maks. sagbladdiameter 315 mm
- Motor 4,0 kW, 400 V
- Forrissmotor effekt 0,55 kW
- Turtall 4000 o/min
- Forrissaggregat med rissagblad 120 x 20 mm
- Rissagbladets turtall 8000 o/min
- ALU-format skyvebord med prismastyreskinne, bredde 310 mm
- Parallelanslag med fininnstilling, lengde 900 mm
- Tverrbord B=430 x L=610 mm
med teleskopisk lengdeanlegg opptil 1400 mm
med 2 nedfellbare stoppere
med vinkelindikator for gjæringskutt
- Bordbreddeutvidelse 470 x 800 mm
Gbsdpfx Anovz Hahoiel
- Bordforlengelse 400 x 300 mm
- Parallellogram avsug med bred avsugskappe, svingbar
- Avsugstusser 1 x 100 mm, 1 x 80 mm
- Mål L=1860, B=2700, H=1450 mm
- Vekt 350 kg
INKLUDERT:
- Forrissaggregat med separat motor
- Skyvebord med låsing
- Eksenterspenn
- Retteanslagssko
- Svingbar avsugskappe
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Totalt effektbehov 5 kW
Format-sirkelsag FS315-1600
- Kappelengde 1600 mm
- Kappebredde 950 mm
- Kappehøyde 45° 72 mm
- Sagbladet kan svinges 45°
- Maks. sagbladdiameter 315 mm
- Motor 4,0 kW, 400 V
- Forrissmotor effekt 0,55 kW
- Turtall 4000 o/min
- Tverrbord B=430 x L=610 mm
med 2 nedfellbare stoppere
Gbsdpfx Anovz Hahoiel
- Bordforlengelse 400 x 300 mm
INKLUDERT:
- Skyvebord med låsing
- Eksenterspenn
- Retteanslagssko
- Svingbar avsugskappe
Send forespørsel
Telefon & Faks
+49 341 9... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Tyskland
1 007 km
Fresemaskin
RuwiFrästisch Classic
RuwiFrästisch Classic
Annonse
Siedlce
1 253 km
Avret- og tykkelseshøvel PT 310 S
BernardoPT 310 S
BernardoPT 310 S
Egenhofen
Overflatehøvel og tykkelseshøvel
HolzstarADH 41C
HolzstarADH 41C
Siedlce
Skyvebordsag, stempelmaskin med skåremaskin
CORMAKMJ45-KB-4 (1600)
CORMAKMJ45-KB-4 (1600)
Aalen
Tykkelseshøvel
HombakD 63
HombakD 63
Tyskland
Fresemaskin
RuwiTischfräse S
RuwiTischfräse S
Horisontal boremaskin for tre
CORMAKWiertarka pozioma LBM290PRO/400V
Tykkelse høvel
WINTERPLANERMAX 410 ECO
WINTERPLANERMAX 410 ECO
Wiefelstede
804 km
Dobbelslipeskive 300 mm