Netstal Elion 800-270Netstal
Elion 800-270
Netstal Elion 800-270
Netstal
Elion 800-270
Produksjonsår
2021
Tilstand
Brukt
Plassering
Tyskland
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Netstal Elion 800-270
- Produsent:
- Netstal
- Modell:
- Produksjonsår:
- 2021
- Tilstand:
- klar til bruk (brukt)
- Driftstimer:
- 5 797 h
Pris og beliggenhet
- Plassering:
- , Tyskland
Ring
Tekniske detaljer
- Klemmekraft:
- 800 kN
- Skruediameter:
- 40 mm
- Total bredde:
- 2 042 mm
- Total høyde:
- 1 711 mm
- Totalvekt:
- 8 200 kg
- Produktlengde (maks.):
- 4 545 mm
Detaljer om tilbudet
- Annonse-ID:
- A20705580
- Referansenummer:
- DE-INJ-NET-2021-00001
- Oppdatering:
- sist oppdatert 16.04.2026
Beskrivelse
Denne Netstal Elion 800-270 ble produsert i 2021. Den har et robust AXOS-styringssystem og en høyhastighets sprøyteenhet med en hastighet på 450 mm/s. Maskinen har en skruediameter på 40 mm og et fullt integrert hydraulikkaggregat på 9 kW. Den støtter et verktøysinstallasjonsområde fra 200 til 500 mm og er utstyrt med et Euromap 67 robotgrensesnitt. Hvis du er på utkikk etter en høykvalitets sprøytestøpemaskin, bør du vurdere Netstal Elion 800-270, som vi har for salg. Kontakt oss for mer informasjon.
Tilleggsinformasjon
Inkludert Wittmann Primus 16T robotBevegelsesområder: Z: 1250 mm, Y: 800 mm, X: 590 mm5 kg bæreevneStyring: Wittmann CNC8, programvare Primus R8.3R8 Teachbox TouchVakuumkrets med ekstra 5/2-veis ventil
• Sprøyteenhet: 270 Powermaster med en innsprøytningshastighet på opptil 450 mm/s
• Skrue diameter: 40 mm, type B, 3-soners skrue
Gbodpfxjx D Rlpj Aniel
• Dysesystem: Pneumatisk styrt nål-lukkedyse med ekstra varmesone
• Minste installasjonshøyde: 200 mm
• Maksimal installasjonshøyde: 500 mm
• Lukkekraft: 800 kN
• Hydraulikkaggregat: Fullintegrert hydraulikkaggregat 9 kW med 140 bar arbeidstrykk