Kjøp brukt Dreistern 200 X 1 Mm (123 274)
Tyskland Profileringssystem 2 x 18 stasjoner
DREISTERN200 x 1 mm
Tyskland Profileringssystem 19 stasjoner
DREISTERN200 x 1 mm
Wiefelstede Båndslipemaskin og dobbeltslipemaskin
Flott Grit75 x 2000 mm / 702 1 /2/200 x 32 x 51
Neukamperfehn 3 200 x 1 050 mm / 16,76 løpemeter.
Jung Heinrich DeltaPalettenregalanlage Palettenregal Regal
Neukamperfehn 14,10 løpemeter / stk.: 2 200 x 1 100 mm
Jung Heinrich T (Thyssen)Palettenregalanlage
Neukamperfehn 8 200 x 1 050 mm / 19,54 løpemeter.
Jung Heinich DeltaPalettenregalanlage Palettenregal Regal
Neukamperfehn Sigma Profile Steel Beam CS
Profillänge: 1.750 mm / CS-Sigma.:200 x 65 x 18 mm / sendzimir verzinkt
Profillänge: 1.650 mm / CS-Sigma.:200 x 65 x 18 mm / sendzimir verzinkt
Profillänge: 1.400 mm / CS-Sigma.:200 x 65 x 18 mm / sendzimir verzinkt
Wiefelstede Gafler
unbekannt200 x 60 mm Länge 1800 mm
Wiefelstede Sidefreser
WodexSK50 Ø 200 x 12 mm
Wiefelstede Sliping trommel
KED Kurt EhemannØ 200 x 170 mm
Wiefelstede Sliping trommel
KED Kurt EhemannØ 200 x 170 mm
KED Kurt EhemannØ 200 x 155 mm
KED Kurt EhemannØ 100 x 200 mm
Wiefelstede Gafler
unbekannt200 x 60 Länge 1095 mm
Wiefelstede Magnetisk plate
ElsterwerdaED 215 200 x 150 mm
Wiefelstede Solfester ferdig montert 900 deler
unbekanntM10 x 300/250/200 mm
Wiefelstede Understell
unbekannt1180 x 200 mm
KED Kurt EhemannØ 200 x 155 mm
KED Kurt EhemannØ 200 x 125 mm
KED Kurt EhemannØ 100 x 200 mm
KED Kurt EhemannØ 150 x 200 mm
KED Kurt EhemannØ 150 x 200 mm