Kjøp brukt Alfa Laval Gasketet Platevarmeveksler (572)
Krotoszyn Sentrifuge (avfetting av myse)
Alfa Laval
Tumba Skivestabelseparator
Alfa LavalCHPX510 SGD-35CGRX
Privalj Pneumatisk sanitærventil
BRINOX I ALFA LAVAL

+44 20 806 810 84
Tumba Dekanter
Alfa LavalAldec 406
Thisted Vertikal tank med omrører 15 m³
Alfa Laval
Irland Spraykule
Alfa LavalTJ20G Rotary Jet Head
Thisted Karaffer
Alfa LavalNX 418 S-31G
Forst 5x 60 m³ melkertank med omrører, isolert
Alfa Laval
Tumba Melk- og melkeproduksjon
Alfa LavalMRPX514
Krotoszyn Komplett ammoniakkjølesystem
Retech, Sabroe, Tortmans, Alfa LavalPSH-0820, COSB 411904
Sinsheim Dekanter
Alfa Laval NX 4045919B-31G
Cluj-Napoca Dekanter sentrifuge separator
Alfa LavalAVNX 4055 extended bowl 10mc/h
Thisted Melke- og meieriproduksjon
Alfa LavalPump Type MR
Wiefelstede Kranens spredebjelke
Alfa LavalTragfähigkeit 850 kg
Kusel Tilbakeslagsventil
Alfa LavalLKC-2-ISO-SVE-2332-76-EPDM
Freising Hurtigpasteurisering (KZE)
Alfa Laval
Thisted Sentrifugalpumpe
Alfa LavalSelf Priming pump
Kusel Tilbakeslagsventil
Alfa LavalLKC-2-ISO-SVE-2332-25-EPDM
Kusel Tilbakeslagsventil
Alfa LavalLKC-2-ISO-SVE-2332-38-EPDM
Kusel Tilbakeslagsventil
Alfa LavalLKC-2-ISO/DIN 76/NW80
Misterton Sentrifugalpumpe
Alfa LavalLKH70
Kusel Tilbakeslagsventil
Alfa LavalLKC-2-ISO-SVE-2332-51-EPDM
Menslage Alfa Laval VNPX 510 SFD-34C sentrifuge (2002)
Alfa LavalZentrifuge
Freising Separator
Alfa Laval
Misterton Sentrifugalpumpe
Alfa LavalLKH70

+44 20 806 810 84


























































































































































































































