HOLZMA HPP 91-ZN-4100
VB pluss MVA
Produksjonsår
1991
Tilstand
Brukt (fullt funksjonell)
Plassering
Zeulenroda-Triebes Tyskland
Panelsag HOLZMA HPP 91-ZN-4100
Panelsag HOLZMA HPP 91-ZN-4100
Panelsag HOLZMA HPP 91-ZN-4100
more Images
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Panelsag
Produsent:
HOLZMA
Modell:
HPP 91-ZN-4100
Maskinnummer:
Produksjonsår:
1991
Tilstand:
klar til bruk (brukt)
Funksjonalitet:
fullt funksjonell
Pris og beliggenhet
VB pluss MVA
Plassering:
Weißendorfer Str. 7, 07937 Zeulenroda-Triebes, Deutschland Tyskland
Ring
Tekniske detaljer
Inngangsspenning:
380 V
Inngangsstrøm:
48 A
Inngangsfrekvens:
50 Hz
Type innstrømsstrøm:
Klimaanlegg
Klippehøyde (maks.):
80 mm
Kuttebredde (maks.):
4 100 mm