CNC bearbeidingssenter Hedelius BC 100-2500
Styring: Heidenhain iTNC 530
Årsmodell: 2005
Intern maskin-nr.: 59
Gbjdjy Ryw Djpfx Aniel
Vandringer:
X-akse: 2.500 mm
Y-akse: 1.000 mm
Z-akse: 770 mm
Oppspenningsflate: 3.220 x 1.000 mm
Bordbelastning: ca. 3.000 kg
Verktøyfeste: SK 50
Verktøymagasin: 30 plasser
Spindelhastighet: 20 - 5.000 o/min
Tilbehør:
- Kjølevæskefilteranlegg 900 l
- Innvendig kjøling
- Spontransportør
- Elektronisk håndratt
- Skillevegg for pendelbearbeiding
- Magnetplate 2x 1.000 x 800 mm
- Bordmåleprobe TS27R
- Forberedt for måleprobe
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Styring: Heidenhain iTNC 530
Årsmodell: 2005
Intern maskin-nr.: 59
Gbjdjy Ryw Djpfx Aniel
Vandringer:
X-akse: 2.500 mm
Y-akse: 1.000 mm
Z-akse: 770 mm
Bordbelastning: ca. 3.000 kg
Verktøyfeste: SK 50
Verktøymagasin: 30 plasser
Tilbehør:
- Kjølevæskefilteranlegg 900 l
- Innvendig kjøling
- Spontransportør
- Elektronisk håndratt