NBP-1300A
CNC vertikalt maskineringssenter
Feeler
NBP-1300A
Produksjonsår
2012
Tilstand
Brukt
Plassering
Jasło
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Produsent:
- Feeler
- Modell:
- NBP-1300A
- Produksjonsår:
- 2012
- Tilstand:
- brukt
Pris og beliggenhet
- Plassering:
- Towarowa 29, 38-200 Jaslo, Polska
Beskrivelse
Feeler NBP 1300A
produksjonsår 2012
X-akse forflytning 1300 mm
Y-akse forflytning 610 mm
Z-akse forflytning 600 mm
Gjdpfx Anoww Indoiebl
Bord 1500x600 mm
Spindel 12 000 o/min
BT40
Spindelkjøling
Styring: Heidenhain TNC 530
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
produksjonsår 2012
X-akse forflytning 1300 mm
Y-akse forflytning 610 mm
Z-akse forflytning 600 mm
Gjdpfx Anoww Indoiebl
Bord 1500x600 mm
Spindel 12 000 o/min
BT40
Spindelkjøling
Styring: Heidenhain TNC 530
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Hessisch Lichtenau
1 035 km
CNC 3+2 akse vertikalt maskineringssenter, fresemaskin, VMC, BAZ, 5-akset fresesenter
DECKEL MAHODMU 35 M - SIEMENS 810D mit ShopMill
Annonse
Storbritannia
901 km
CNC dreiebenk
MORI SEIKISL-600B/2000
MORI SEIKISL-600B/2000
Gondelsheim
1 269 km
Kranhimmel, hallkran, traverskran med sporvidde 14.260 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Jünkerath
Fres
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V