KPU6500AR
Brotype dobbelt søyle CNC-fresemaskin
Zayer
KPU6500AR
Produksjonsår
2001
Tilstand
Brukt
Plassering
Albano Sant'Alessandro
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Produsent:
- Zayer
- Modell:
- KPU6500AR
- Produksjonsår:
- 2001
- Tilstand:
- klar til bruk (brukt)
Pris og beliggenhet
- Plassering:
- Via Calipari, 6, 24061 Albano S. Alessandro, Italy
Beskrivelse
Tekniske spesifikasjoner for denne brotype fresemaskinen
Produsent: ZAYER
Modell: KPU-5000 AR
Årsmodell: 11/2001
CNC: HEIDENHAIN TNC-430
Bordflate: 6.500 x 1.800 mm
Langsgående vandring (X-akse): 6.500 mm
Tverrgående vandring (Y-akse): 3.050 + 873 mm
Vertikal vandring (Z-akse): 1.250 mm
Avstand mellom søyler: 2.450 mm
Maks. høyde mellom spindelnese og bord med kulehode: 1.565 mm
Maks. høyde mellom spindelnese og bord med 45º-hode i vertikal posisjon: 1.574 mm
Hurtigforflytning (X, Y, Z): 25.000 mm/min
Maks. arbeidsmatning: 15.000 mm/min
Hoder: 45º Automatisk hode – INKLUDERT 45º hode (A-akse/B-akse), 360.000 posisjoner
Automatisk hode 45º
Konus: ISO-50 – DIN 69871
Automatisk hode 45º, hastighet: 6.000 o/min
Kulerotasjonshode: INKLUDERT
Direkte utgangshode: INKLUDERT
Konus: ISO-50
Hovedmotoreffekt: 37 kW
Hastighetsområder: 2
Manuell hodebytte: INKLUDERT
Uttrekkbar automatisk støtte på høyre side for 45º-hode: INKLUDERT
Gsdpfxjyxv Une Aniobl
Uttrekkbar automatisk støtte på høyre side for direkte utgangshode: INKLUDERT
Ethernet-tilkobling: INKLUDERT
Dobbel spontransportør – én på hver side av maskinen: INKLUDERT
1000 l oljetank med filterpapir + magnetisk separator: INKLUDERT
Intern kjøling 20 bar: INKLUDERT
Ekstern kjøling 10 bar: INKLUDERT
Automatisk verktøyskifter: INKLUDERT
Antall ATC-plasser: 60
CNC 3D ROT-funksjon: INKLUDERT
Annet
Posisjoneringsnøyaktighet: 0,010 mm
Repeterbarhetsnøyaktighet: 0,005 mm
Håndratt: HEIDENHAIN HR-410
Maks. bordlast: 20.000 kg
Maskinvekt: 52.000 kg
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Produsent: ZAYER
Modell: KPU-5000 AR
Årsmodell: 11/2001
CNC: HEIDENHAIN TNC-430
Bordflate: 6.500 x 1.800 mm
Automatisk hode 45º
Konus: ISO-50 – DIN 69871
Kulerotasjonshode: INKLUDERT
Direkte utgangshode: INKLUDERT
Konus: ISO-50
Hovedmotoreffekt: 37 kW
Hastighetsområder: 2
Manuell hodebytte: INKLUDERT
Gsdpfxjyxv Une Aniobl
Ethernet-tilkobling: INKLUDERT
Antall ATC-plasser: 60
CNC 3D ROT-funksjon: INKLUDERT
Annet
Håndratt: HEIDENHAIN HR-410
Maks. bordlast: 20.000 kg
Maskinvekt: 52.000 kg
Tilbyder
Merk: Registrer deg gratis eller logg inn, for å få tilgang til all informasjon.
Registrert siden: 2017
5 Annonser på nett
Send forespørsel
Telefon & Faks
+39 035 3... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Albano Sant'Alessandro
1 648 km
CNC gulvtype boremaskin
PAMASPEEDRAM 1
PAMASPEEDRAM 1
Annonse
Bühl
1 313 km
Sengfres - universell
SHWUF 5
SHWUF 5
Tyskland
Index C200
IndexC200
Tyskland
Industrierobot Robot
Kuka KUKAKR210 R3100 ultra mit 4,5m Linearachse
Plateboringsverk - Horisontal
UNIONBFP 130/6
UNIONBFP 130/6
Willroth
CNC dreiebenk
OkumaLT 200-M
OkumaLT 200-M
Leipzig
Grafitt sel
unbekanntverschiedene
unbekanntverschiedene
Lontzen
CNC-fresesenter
OkumaMULTUS B400-C
OkumaMULTUS B400-C
Ellwangen (Jagst)
Søylefresmaskin X = 4.000 mm