Wilux DLS 2100 / WLS-1206-LH-PA-90°
VB pluss MVA
Produksjonsår
2012
Tilstand
Brukt
Plassering
Oradea Romania
Merking maskin Wilux DLS 2100 / WLS-1206-LH-PA-90°
more Images
YouTube video
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Merking maskin
Produsent:
Wilux
Modell:
DLS 2100 / WLS-1206-LH-PA-90°
Produksjonsår:
2012
Tilstand:
helrenovert (brukt)
Driftstimer:
25 897 h
Pris og beliggenhet
VB pluss MVA
Plassering:
Calea Aradului, nr. 23 Bl. P64, ap. 39, 410223 Oradea, România Romania
Ring
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A6093121
Referansenummer:
TR235
Oppdatering:
sist oppdatert 20.01.2025
Beskrivelse
Largeur de travail max : 120 mm
Largeur de rouleau max : 80 mm
Branchement électrique : 230 V, 50 Hz, 500 W
Poids propre : 50 kg
Giodpfxog H Tmbj Ahast
Dimensions totales L 1000 mm x l 800 mm x H 1900 mm