Lastebil med plan
Volvo FMX

Tilstand
Brukt
Plassering
Florange Frankrike
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
Lastebil med plan Volvo FMX
more Images
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX

Data om maskinen

Maskinbetegnelse:
Lastebil med plan
Produsent:
Volvo
Modell:
FMX
Tilstand:
brukt

Pris og beliggenhet

Plassering:
ZI SAINT AGATHE-IMPASSE EINSTEIN, 57190FLORANGE, FR Frankrike
Ring

Tekniske detaljer

Kjørelengde:
189 000 km
Effekt:
460 kW (625,43 hk)
Første registrering:
05/2018
Egenvekt:
19 460 kg
Maksimal lastevekt:
32 000 kg
Dekktilstand:
45 prosent
Akselkonfigurasjon:
3 aksler
Drivstoff:
diesel
Girtype:
automatisk
Utslippsklasse:
Euro 6
Fjæring:
luft
Lastekapasitet:
12 540 kg
Kranprodusent:
ATLAS
Utstyr:
Bluetooth, aircondition, cruise control, kjørecomputer, kran, ryggekamera, sentral låsing

Detaljer om tilbudet

Annonse-ID:
A22443277
Oppdatering:
sist oppdatert 28.07.2026

Beskrivelse

• ATLAS 332.3E-A5 crane
• 1090 hours
• 5 hydraulic extensions
• Rotator + pallet fork
• Remote control
• 1690 kg at 14.50 m
• Storage compartments
• Cone holder
• 7.50 x 2.50 x 0.80 m platform
• Aluminum side rails
• Air conditioning
• Bluetooth
• Rear-view camera
• Heated seat
• Cruise control and speed limiter
• Sunroof
Pgedpfozp Skqsx Aphop

Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.

Tilbyder

Registrert siden: 2015

118 Annonser på nett

Ring

Send forespørsel

Landus 
Tyskland
Østerrike
Sveits
USA
Storbritannia
Frankrike
Belgia
Spania
Mexico
Italia
Nederland
Polen
Den russiske føderasjonen
Hviterussland (Belarus)
Ukraina
Estland
Tyrkia
New Zealand
Irland
Tsjekkia
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Hellas
Litauen
Latvia
Island
Portugal
Brasil
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Israel
Egypt
Marokko
India
Indonesia
Sør-Korea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Merk: Din forespørsel vil bli videresendt til alle selgere i maskinkategorien. Dermed kan du motta svært mange tilbud.
Forespørselen kunne ikke sendes. Vennligst prøv igjen senere.

Telefon & Faks

+33 9 70 ... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
Standard trekkvogn Volvo FMX
more images
Frankrike Florange
1 251 km
Standard trekkvogn
VolvoFMX
Ring
Annonse
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kroklastebil Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
more images
Sottrum
820 km
Kroklastebil
VolvoFMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Ring
Annonse
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kroklastebil VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
more images
Polen Nowy Sącz
1 428 km
Kroklastebil
VOLVOFMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Ring
Annonse
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
System med krokarm VOLVO FMX 460+MARREL 26T
more images
Belgia HANDZAME
1 105 km
System med krokarm
VOLVOFMX 460+MARREL 26T
Ring
Annonse
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper med kran Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
more images
Belgia Bree
1 052 km
Tipper med kran
VolvoFMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Ring
Annonse
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
System med krokarm Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
more images
Nederland Gilze
1 017 km
System med krokarm
VolvoFMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Ring
Annonse
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
Tipper med kran Volvo FMX
more images
Østerrike Premstätten
1 569 km
Tipper med kran
VolvoFMX
Ring
Annonse
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Dumper Volvo FMX 460 10x4 TIPPER / MINING
more images
Nederland Gilze
1 017 km
Dumper
VolvoFMX 460 10x4 TIPPER / MINING
Ring
Annonse
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
System med krokarm Volvo FMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
more images
Nederland Gilze
1 017 km
System med krokarm
VolvoFMX 500 / 6X6 / AJK HOOKLIFT 20T / HUB REDUCTION
Ring
Annonse
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Skyvbar presenning Volvo FMX 410 Curtainbox truck + transmanut
more images
Belgia Willebroek
1 081 km
Skyvbar presenning
VolvoFMX 410 Curtainbox truck + transmanut
Ring