Horisontal Boremaskin UNION T110
Årsmodell: 2001
Arbeidsområde: X – 1500 mm
Y – 1250 mm, total høydejustering
0 mm – laveste posisjon for borspindelsenter til bordoverkant
Z – 1000 mm
W – 550 mm (borspindelbevegelse)
B – 360° trinnløst
Borspindeldiameter: 110 mm
Girutvekslinger: 2
Maks hastighet: 4000 o/min
Gsdsy Rpm Uspfx Aniobl
Hurtiggående: 15 m/min
Verktøyspindel: SK 50
Oppspenningsflate bord: 1000 x 1250 mm
T-sporbredde: 22 mm
Høyde oppspenningsflate over gulv: 1050 mm
Maks. bordbelastning: 6 tonn
Totalvekt ferdig: ca. 13,5 tonn
Styring: Heidenhain TNC 426
Elektrisk håndratt
Diverse verktøyholdere kan medfølge
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Årsmodell: 2001
Arbeidsområde: X – 1500 mm
Z – 1000 mm
B – 360° trinnløst
Borspindeldiameter: 110 mm
Girutvekslinger: 2
Maks hastighet: 4000 o/min
Gsdsy Rpm Uspfx Aniobl
Hurtiggående: 15 m/min
Verktøyspindel: SK 50
T-sporbredde: 22 mm