Gaffeltruck
Toyota 8FBE20T

Fast pris pluss MVA
32 500 €
Produksjonsår
2022
Tilstand
Brukt
Plassering
Wiener Neudorf Østerrike
Gaffeltruck Toyota 8FBE20T
more Images
Toyota 8FBE20T

Data om maskinen

Maskinbetegnelse:
Gaffeltruck
Produsent:
Toyota
Modell:
8FBE20T
Maskinnummer:
8FBE20T-18877
Produksjonsår:
2022
Tilstand:
svært god (brukt)
Driftstimer:
442 h

Pris og beliggenhet

Fast pris pluss MVA
32 500 €
Plassering:
Wiener Neudorf, Østerrike Østerrike
Ring

Tekniske detaljer

Løftehøyde:
5 500 mm
Fri løftehøyde:
1 490 mm
Drivstofftype:
elektrisk
Mastetype:
triplex
Batterikapasitet:
630 Ah
Gaffellengde:
1 200 mm

Detaljer om tilbudet

Annonse-ID:
A22256282
Oppdatering:
sist oppdatert 04.07.2026

Beskrivelse

Løftekapasitet: 2 000 kg
Byggehøyde: 248 cm
Bwsdpfx Aezihy Iohbjp
Teknisk tilstand: svært god
Visuell tilstand: svært god
Kontakt Karl Leitner for mer informasjon.

Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.

Tilbyder

Sist pålogget: forrige uke

Registrert siden: 2021

68 Annonser på nett

Ring

Send forespørsel

Landus 
Tyskland
Østerrike
Sveits
USA
Storbritannia
Frankrike
Belgia
Spania
Mexico
Italia
Nederland
Polen
Den russiske føderasjonen
Hviterussland (Belarus)
Ukraina
Estland
Tyrkia
New Zealand
Irland
Tsjekkia
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Hellas
Litauen
Latvia
Island
Portugal
Brasil
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Israel
Egypt
Marokko
India
Indonesia
Sør-Korea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Merk: Din forespørsel vil bli videresendt til alle selgere i maskinkategorien. Dermed kan du motta svært mange tilbud.
Forespørselen kunne ikke sendes. Vennligst prøv igjen senere.

Telefon & Faks

+43 2236 ... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Gaffeltruck Toyota 8FBE20T
more images
Østerrike Wiener Neudorf
1 471 km
Gaffeltruck
Toyota8FBE20T
Ring
Annonse
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T // Triplex // 3. & 4. Ventil
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T // Triplex // 3. & 4. Ventil
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T // Triplex // 3. & 4. Ventil
more images
Düsseldorf
1 035 km
Elektrisk trehjulsgaffeltruck
Toyota8FBE20T // Triplex // 3. & 4. Ventil
Ring
Annonse
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T //
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T //
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T //
more images
Düsseldorf
1 035 km
Elektrisk trehjulsgaffeltruck
Toyota8FBE20T //
Ring
Annonse
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T // SS // ZV // Vorschubgabeln
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T // SS // ZV // Vorschubgabeln
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T // SS // ZV // Vorschubgabeln
more images
Düsseldorf
1 035 km
Elektrisk trehjulsgaffeltruck
Toyota8FBE20T // SS // ZV // Vorschubgabeln
Ring
Annonse
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
more images
Strzałkowo
1 072 km
Elektrisk trehjulsgaffeltruck
Toyota8FBE20T
Ring
Annonse
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
more images
Strzałkowo
1 072 km
Elektrisk trehjulsgaffeltruck
Toyota8FBE20T
Ring
Annonse
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
more images
Strzałkowo
1 072 km
Elektrisk trehjulsgaffeltruck
Toyota8FBE20T
Ring
Annonse
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8FBE20T
more images
Strzałkowo
1 072 km
Elektrisk trehjulsgaffeltruck
Toyota8FBE20T
Ring
Annonse
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
more images
Garbsen
896 km
Elektrisk trehjulsgaffeltruck
Toyota8 FBE 20 T
Godkjent forhandler
Ring
Auksjon
Frontgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Frontgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Frontgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Frontgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Frontgaffeltruck Toyota 8 FBE 20 T
Auksjon avsluttet
Tyskland Brandenburg
950 km
Frontgaffeltruck
Toyota8 FBE 20 T
buyer-protection