Pallepakkemaskin type T Pre stretch 2,4 m
TM-Group

Produksjonsår
2026
Tilstand
Ny
Plassering
Wielka Nieszawka Polen
Pallepakkemaskin type T Pre stretch 2,4 m TM-Group
Pallepakkemaskin type T Pre stretch 2,4 m TM-Group
Pallepakkemaskin type T Pre stretch 2,4 m TM-Group
Pallepakkemaskin type T Pre stretch 2,4 m TM-Group
Pallepakkemaskin type T Pre stretch 2,4 m TM-Group
Pallepakkemaskin type T Pre stretch 2,4 m TM-Group
Pallepakkemaskin type T Pre stretch 2,4 m TM-Group
Pallepakkemaskin type T Pre stretch 2,4 m TM-Group
Pallepakkemaskin type T Pre stretch 2,4 m TM-Group
more Images
TM-Group
TM-Group
TM-Group
TM-Group
TM-Group
TM-Group
TM-Group
TM-Group
TM-Group

Grunnleggende data

Maskinbetegnelse:
Pallepakkemaskin type T Pre stretch 2,4 m
Produsent:
TM-Group
Produksjonsår:
2026
Tilstand:
ny

Pris og beliggenhet

Plassering:
ul. Toruńska 126 b, 87-165 Wielka Nieszawka, Polska Polen
Ring

Detaljer om tilbudet

Annonse-ID:
A16139297
Oppdatering:
sist oppdatert 12.05.2026

Beskrivelse

Pakkemaskinene er designet for maskinell innpakking av varer som lagres på paller med strekkfolie. De anbefales spesielt der det kreves svært høy effektivitet og lave arbeids- og kostnadsutlegg i emballeringsprosessen, for eksempel i distribusjonssentra, grossister, produksjonsanlegg og også i mindre bedrifter.

Tekniske spesifikasjoner:

MAST

- Standardmast muliggjør innpakking av paller med en høyde på opptil 2400 mm – avhengig av modell
- Automatisk retur til startposisjon
- Topplate for ekstra stabilisering av pallen

Itjdpotpvbbofx Akxon
BORD

- Borddiameter: 1650 mm
- Maks palledimensjon: 1200x1200 mm
- Maks pallvekt: 2000 kg
- Bordtype: flat
- Roterende platens hastighet justerbar: 3–12 o/min
- Kapasitet: opptil 30 paller/time
- Automatisk retur til startposisjon
- Kraftig kjededrift
- «Myk» start- og stoppfunksjon

STRØMFORSYNING 230 V 50 Hz

HODETYPE (avhengig av modell)

- Forstrekk
- Mekanisk folieutstrekking opptil 350 % (valgfritt)
- Folieutstrekking: fra 1 m til 4 m
- Komponenter fra anerkjente produsenter, bl.a.: PANASONIC, SIEMENS

EKSTRA FUNKSJONER

- Svært enkel betjening
- Driftstimeteller
- Palle-teller
- Pause-funksjon i syklus
- Strekk i hodeenheten, ikke på pallen
- Justerbare innpakkingshastigheter

Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.

Tilbyder

Registrert siden: 2023

25 Annonser på nett

Ring

Send forespørsel

Landus 
Tyskland
Østerrike
Sveits
USA
Storbritannia
Frankrike
Belgia
Spania
Mexico
Italia
Nederland
Polen
Den russiske føderasjonen
Hviterussland (Belarus)
Ukraina
Estland
Tyrkia
New Zealand
Irland
Tsjekkia
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Hellas
Litauen
Latvia
Island
Portugal
Brasil
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Israel
Egypt
Marokko
India
Indonesia
Sør-Korea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Merk: Din forespørsel vil bli videresendt til alle selgere i maskinkategorien. Dermed kan du motta svært mange tilbud.
Forespørselen kunne ikke sendes. Vennligst prøv igjen senere.

Telefon & Faks

+48 603 1... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Reparasjonsramme 3T for påbygg TM-Group UL133A
Reparasjonsramme 3T for påbygg TM-Group UL133A
Reparasjonsramme 3T for påbygg TM-Group UL133A
Reparasjonsramme 3T for påbygg TM-Group UL133A
Reparasjonsramme 3T for påbygg TM-Group UL133A
Reparasjonsramme 3T for påbygg TM-Group UL133A
Reparasjonsramme 3T for påbygg TM-Group UL133A
Reparasjonsramme 3T for påbygg TM-Group UL133A
Reparasjonsramme 3T for påbygg TM-Group UL133A
Reparasjonsramme 3T for påbygg TM-Group UL133A
Reparasjonsramme 3T for påbygg TM-Group UL133A
more images
Polen Wielka Nieszawka
1 030 km
Reparasjonsramme 3T for påbygg
TM-GroupUL133A
Ring
Annonse
Enkelsøylepresse - hydraulisk WMW Zeulenroda PYE 160 S1M
Enkelsøylepresse - hydraulisk WMW Zeulenroda PYE 160 S1M
Enkelsøylepresse - hydraulisk WMW Zeulenroda PYE 160 S1M
Enkelsøylepresse - hydraulisk WMW Zeulenroda PYE 160 S1M
Enkelsøylepresse - hydraulisk WMW Zeulenroda PYE 160 S1M
Enkelsøylepresse - hydraulisk WMW Zeulenroda PYE 160 S1M
Enkelsøylepresse - hydraulisk WMW Zeulenroda PYE 160 S1M
Enkelsøylepresse - hydraulisk WMW Zeulenroda PYE 160 S1M
Enkelsøylepresse - hydraulisk WMW Zeulenroda PYE 160 S1M
Enkelsøylepresse - hydraulisk WMW Zeulenroda PYE 160 S1M
more images
Tyskland Tyskland
1 043 km
Enkelsøylepresse - hydraulisk
WMW ZeulenrodaPYE 160 S1M
Ring
Annonse
Firkolonne bilheis 4T TM-Group
Firkolonne bilheis 4T TM-Group
Firkolonne bilheis 4T TM-Group
Firkolonne bilheis 4T TM-Group
Firkolonne bilheis 4T TM-Group
Firkolonne bilheis 4T TM-Group
Firkolonne bilheis 4T TM-Group
Firkolonne bilheis 4T TM-Group
Firkolonne bilheis 4T TM-Group
more images
Polen Wielka Nieszawka
1 030 km
Firkolonne bilheis 4T
TM-Group
Ring
Annonse
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
Reparasjonssystem for lastebiler TM-Group TM-M60
more images
Polen Wielka Nieszawka
1 030 km
Reparasjonssystem for lastebiler
TM-GroupTM-M60
Ring
Annonse
Kreyenborg skjermveksler K-SWE Kreyenborg K-SWE
Kreyenborg skjermveksler K-SWE Kreyenborg K-SWE
Kreyenborg skjermveksler K-SWE Kreyenborg K-SWE
more images
Tyskland Wuppertal
1 032 km
Kreyenborg skjermveksler K-SWE
KreyenborgK-SWE
Godkjent forhandler
Ring
Annonse
Mobil rampe 25 tonn 2m Premium TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil rampe 25 tonn 2m Premium TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil rampe 25 tonn 2m Premium TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil rampe 25 tonn 2m Premium TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil rampe 25 tonn 2m Premium TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil rampe 25 tonn 2m Premium TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil rampe 25 tonn 2m Premium TM-Group Sp. Z O.O.
more images
Polen Wielka Nieszawka
1 030 km
Mobil rampe 25 tonn 2m Premium
TM-Group Sp. Z O.O.
Ring
Annonse
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
Søyleløft for lastebiler TM-Group TM-R34
more images
Polen Wielka Nieszawka
1 030 km
Søyleløft for lastebiler
TM-GroupTM-R34
Ring
Annonse
VFFS-linjen AMTEC VFFS-SYS AF 45-XL ECO
more images
Tyskland Hamburg
776 km
VFFS-linjen
AMTECVFFS-SYS AF 45-XL ECO
Ring
Annonse
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5M 25T TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5M 25T TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5M 25T TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5M 25T TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5M 25T TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5M 25T TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5M 25T TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5M 25T TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5M 25T TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5M 25T TM-Group
more images
Polen Wielka Nieszawka
1 030 km
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5M 25T
TM-Group
Ring
Annonse
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
4T 4x DOZER reparasjonsramme!! TM-Group B700
more images
Polen Wielka Nieszawka
1 030 km
4T 4x DOZER reparasjonsramme!!
TM-GroupB700
Ring
Annonse
Kjølelagerenhet Viessmann TectoCel
Kjølelagerenhet Viessmann TectoCel
Kjølelagerenhet Viessmann TectoCel
Kjølelagerenhet Viessmann TectoCel
more images
Tyskland Hilden
1 039 km
Kjølelagerenhet
ViessmannTectoCel
Ring
Annonse
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
Mobil lasterampe 10T TM-Group Sp. Z O.O.
more images
Polen Wielka Nieszawka
1 030 km
Mobil lasterampe 10T
TM-Group Sp. Z O.O.
Ring
Annonse
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5 M 15 TONN TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5 M 15 TONN TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5 M 15 TONN TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5 M 15 TONN TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5 M 15 TONN TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5 M 15 TONN TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5 M 15 TONN TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5 M 15 TONN TM-Group
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5 M 15 TONN TM-Group
more images
Polen Wielka Nieszawka
1 030 km
LASTERAMPE MOBIL LASTERAMPE 2,5 M 15 TONN
TM-Group
Ring
Annonse
Vindusproduksjonslinje Stürtz STBAZ/SE-HSM-25/SE-HSM-40/2MC/WST-30/FBS-1
Vindusproduksjonslinje Stürtz STBAZ/SE-HSM-25/SE-HSM-40/2MC/WST-30/FBS-1
Vindusproduksjonslinje Stürtz STBAZ/SE-HSM-25/SE-HSM-40/2MC/WST-30/FBS-1
Vindusproduksjonslinje Stürtz STBAZ/SE-HSM-25/SE-HSM-40/2MC/WST-30/FBS-1
Vindusproduksjonslinje Stürtz STBAZ/SE-HSM-25/SE-HSM-40/2MC/WST-30/FBS-1
Vindusproduksjonslinje Stürtz STBAZ/SE-HSM-25/SE-HSM-40/2MC/WST-30/FBS-1
Vindusproduksjonslinje Stürtz STBAZ/SE-HSM-25/SE-HSM-40/2MC/WST-30/FBS-1
Vindusproduksjonslinje Stürtz STBAZ/SE-HSM-25/SE-HSM-40/2MC/WST-30/FBS-1
more images
Tyskland Tyskland
1 043 km
Vindusproduksjonslinje
StürtzSTBAZ/SE-HSM-25/SE-HSM-40/2MC/WST-30/FBS-1
Ring
Annonse
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON TM-Group
more images
Polen Wielka Nieszawka
1 030 km
MOBIL LASTERAMPE 2,5M 20TON
TM-Group
Ring