Still RX20-16
Fast pris pluss MVA
Produksjonsår
2019
Tilstand
Brukt
Plassering
Wijchen Nederland
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
Gaffeltruck Still RX20-16
more Images
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Gaffeltruck
Produsent:
Still
Modell:
RX20-16
Produksjonsår:
2019
Tilstand:
brukt
Driftstimer:
19 976 h
Pris og beliggenhet
Fast pris pluss MVA
Plassering:
Havenweg 6, 6603AS Wijchen, Nederland Nederland
Ring
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A19176071
Referansenummer:
WKH7.375
Oppdatering:
sist oppdatert 11.05.2026
Beskrivelse
Drivstofftype: Elektrisk
Farge: Grå
Egenvekt: 3 411 kg
Mål (L x B x H): 200 x 120 x 260 cm
Løftekapasitet: 1 600 kg
Løftehøyde: 605 cm
Friløft: 216 cm
Gaffelmål: 1 200 x 1 020 mm
- Årsmodell: 2019
- Dokumentasjon tilgjengelig: Ja
- CE-merking: Ja
- CE-sertifikat: Nei
- Serienummer: 516221V00147
- Driftstimer: 19 976
- Løfteevne: 1 600 kg
- Løftehøyde: 6 050 mm
- Kjørehøyde: 2 600 mm
- Friløft: 2 160 mm
- Gaffellengde: 1 200 mm
- Maks. gaffelbredde: 1 020 mm
- Min. gaffelbredde: 320 mm
- Antall hjul: 3
- Utstyr: Sideskift, gaffeljustering
- Ekstrautstyr: Varmeapparat, friløft, full hytte, ikke-markerende dekk, joystick, arbeidslys
- Mast: Triplex
- Siste kontroll gyldig til: 03.2026
- Drift: Elektrisk
- Merke/modell: Smart
- Batteri årgang: 2019
- Batterikapasitet: 625 Ah
- Spenning: 48 V
Gsdpfx Ajwlhyionijbl
- Transportmål: 2000 mm x 1200 mm x 2600 mm (l x b x h)