SL2500BM
CNC dreiebenk
SMEC
SL2500BM
Produksjonsår
2016
Tilstand
Brukt
(fullt funksjonell)
Plassering
Kobarid
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- CNC dreiebenk
- Produsent:
- SMEC
- Modell:
- SL2500BM
- Maskinnummer:
- 16K016032
- Produksjonsår:
- 2016
- Tilstand:
- svært god (brukt)
- Funksjonalitet:
- fullt funksjonell
Pris og beliggenhet
- Plassering:
- Industrijska cesta 6, 5222 Kobarid, Slovenia
Ring
Tekniske detaljer
- Dreiediameter over tverrsleiden:
- 380 mm
- Svingelengde:
- 500 mm
- Svingediameter:
- 380 mm
- Spindelboring:
- 65 mm
- Spindelhastighet (maks.):
- 3 500 o/min
- Spindelmotoreffekt:
- 18 500 W
- Rotasjonshastighet (maks.):
- 5 000 o/min
- Dreiediameter over vange på sliden:
- 380 mm
- Totalvekt:
- 5 200 kg
- Stanggjennomføring:
- 65 mm
- Chuckens utvendige diameter:
- 305 mm
- Stangdiameter (maks.):
- 65 mm
- Utstyr:
- dokumentasjon / manual
Beskrivelse
Nøkkelspesifikasjoner:
Maks. dreiemål diameter: ca. 380 mm
Maks. dreiemål lengde: ca. 500 mm
Gedpfx Aeyxccfjnioit
Spindelboring: 65 mm
Revolver: 12 stasjoner
Drevne verktøy (BMT65) – egnet for avansert bearbeiding
CNC-styring: FANUC 0iT
Stiv og stabil konstruksjon
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Nøkkelspesifikasjoner:
Gedpfx Aeyxccfjnioit
Spindelboring: 65 mm
Revolver: 12 stasjoner
CNC-styring: FANUC 0iT
Stiv og stabil konstruksjon
Dokumenter
Tilbyder
Merk: Registrer deg gratis eller logg inn, for å få tilgang til all informasjon.
Registrert siden: 2018
3 Annonser på nett
Send forespørsel
Telefon & Faks
+386 51 6... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Storbritannia
901 km
MORI SEIKISL-600B/2000
MORI SEIKISL-600B/2000
Annonse
Denkendorf
1 298 km
Koordinat målemaskin
ZeissAccura
ZeissAccura
Tyskland
1 315 km
Fres Maka T 2000
MakaT 2000
MakaT 2000
Wolkersdorf im Weinviertel
Tesa (brun og skarp) XCEL
Brown&Sharpe (Hexagon)XCEL 9129
Tyskland
HERMLE C40U Dynamic
HERMLEC40U Dynamic
Contamine-sur-Arve
Sveitsisk CNC-dreiebenk
STARSR20 RIII
STARSR20 RIII
Fevziçakmak
Maskin for avgrading av metallplater
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Brügg
2 x 5-akset bearbetingssenter med lasterobot
HERMLEC 42 U
HERMLEC 42 U
Ellwangen (Jagst)
Søylefresmaskin X = 4.000 mm