SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
Fast pris pluss MVA
Tilstand
Brukt
Plassering
Wiefelstede Tyskland
Girmotor 1,1 kW 72 o / min SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
more Images
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Girmotor 1,1 kW 72 o / min
Produsent:
SEW-Eurodrive
Modell:
RF60DT90S4B
Tilstand:
brukt
Pris og beliggenhet
Fast pris pluss MVA
Selgers plassering:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Ring
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A5863956
Referansenummer:
27280
Oppdatering:
sist oppdatert 12.06.2024
Beskrivelse
Girmotor, elektromotor
-SEW-Eurodrive: Girmotortype RF60DT90S4B
-Hastighet: 72 o/min
-Effekt: 1,1 kW
-Konstruksjonstype: B5
-Brems: 10 Nm
-Akselform: Ø 30 x 60 mm
-Beskyttelsesklasse: IP 44
-Dimensjoner: 620/280/H215 mm
Gbsdpjgw Tuyefx Anisl
-Vekt: 41 kg
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Tilbyder
Registrert siden: 2002
12 974 Annonser på nett
Trustseal icon
Ring
Send forespørsel
Landus
Tyskland
Østerrike
Sveits
USA
Storbritannia
Frankrike
Belgia
Spania
Mexico
Italia
Nederland
Polen
Den russiske føderasjonen
Hviterussland (Belarus)
Ukraina
Estland
Tyrkia
New Zealand
Irland
Tsjekkia
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Hellas
Litauen
Latvia
Island
Portugal
Brasil
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Israel
Egypt
Marokko
India
Indonesia
Sør-Korea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Forespørselen kunne ikke sendes. Vennligst prøv igjen senere.
Telefon & Faks
+49 4402 ... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Girmemotor 0,75 kW 108 o/min Bockwoldt 0-80N/4DBR
more images
Tyskland Wiefelstede
804 km
Girmemotor 0,75 kW 108 o/min
Bockwoldt0-80N/4DBR
Godkjent forhandler
Annonse
Girmotor 1,1 kW 73 o/min SEW-Eurodrive RF43 DT90S4/TH
Tyskland Wiefelstede
804 km
Girmotor 1,1 kW 73 o/min
SEW-EurodriveRF43 DT90S4/TH
Godkjent forhandler
Girmotor 0,55 kW 36 o/min SEW Vector SA47T DT80K-4
Girmotor 0,55 kW 36 o/min
SEW VectorSA47T DT80K-4
Justerbar girmotor 0,37 kW 35-180 o / min MOTOVARIO TKF/5
Wiefelstede
805 km
Justerbar girmotor 0,37 kW 35-180 o / min
MOTOVARIOTKF/5
Justerbar girmotor 0,25 kW 47-246 o / min MOTOVARIO TKF/2
Wiefelstede
805 km
Justerbar girmotor 0,25 kW 47-246 o / min