SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
VB pluss MVA
Produksjonsår
2021
Tilstand
Brukt
Plassering
Vuren Nederland
Standard-SZM SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
more Images
YouTube video
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
SCANIA R450 6X2/2 LED RETARDER
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Standard-SZM
Produsent:
SCANIA
Modell:
R450 6X2/2 LED RETARDER
Produksjonsår:
2021
Tilstand:
god (brukt)
Pris og beliggenhet
VB pluss MVA
Plassering:
Vuren, The Netherlands Nederland
Ring
Tekniske detaljer
Kjørelengde:
445 587 km
Effekt:
450 kW (611,83 hk)
Første registrering:
Drivstofftype:
diesel
Dekkstørrelse:
385/55R22,5
Akselkonfigurasjon:
6x2
Akselavstand:
4 130 mm
Drivstoff:
diesel
Bremser:
retarder
Farge:
grønn
Førerhus:
sovehytte
Girtype:
automatisk
Utslippsklasse:
Euro 6
Fjæring:
luft
Total lengde:
6 500 mm
Total bredde:
2 550 mm
Total høyde:
4 070 mm
Utstyr:
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A19864315
Referansenummer:
Oppdatering:
sist oppdatert 14.04.2026
Beskrivelse
= Additional Options and Accessories =
- 2nd Diesel Tank
- Heated Mirrors
- Digital Tachograph
- Tachograph (Control Device)
- LED Lamp
- Manual
- Radio/Cassette
- Sliding Fifth Wheel
- Sleeper Cab
- Fabric Upholstery
- Additional Brake System
= Remarks =
Configuration: 6x2, twin tyres, unladen weight: 9310 kg, gross weight: 27000 kg, total tank capacity: 860 litres, 2nd diesel tank, chassis height: 99 cm, fifth wheel height: 118 cm, fifth wheel: sliding type, number of locks: 1, cab type: sleeper cab, cruise control, tachograph (control device), digital tachograph, air conditioning, stationary air conditioning, auxiliary heater, electric windows, electric mirrors, radio/cassette, color: green, heated mirrors, lighting type: LED lamp, speed limiter, climate control, Bluetooth, engine power: 450 kW (603 Hp), fuel: diesel, Euro 6, transmission: Opti-cruise, gearbox type: Scania, speed limiter, additional brake system, retarder brand: Retarder, power steering, ABS, ASR, starter battery, central locking, seating: 1+1, seat cover: fabric, seat adjustment: manual, 6X2/2 PUSHER