Sanwa TRP-1150-SCB
Produksjonsår
2025
Tilstand
Ny (fullt funksjonell)
Plassering
Schwalmtal Tyskland
Stansemaskin Sanwa TRP-1150-SCB
more Images
Sanwa TRP-1150-SCB
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Stansemaskin
Produsent:
Sanwa
Modell:
TRP-1150-SCB
Produksjonsår:
2025
Tilstand:
ny
Funksjonalitet:
fullt funksjonell
Pris og beliggenhet
Plassering:
Vogelsrather Weg 53, 41366 Schwalmtal, Deutschland Tyskland
Ring
Tekniske detaljer
Total bredde:
6 400 mm
Total lengde:
7 800 mm
Total høyde:
2 500 mm
Totalvekt:
30 000 kg
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A16575686
Oppdatering:
sist oppdatert 02.01.2025
Beskrivelse
Ny maskin
Maskin for stansing, preging, avfallsutstansing og utmatingsseparasjon
Spesifikasjon:
Maks. arkformat: 830 x 1.150 mm
Min. arkformat: 450 x 550 mm
Maksimal stanse-kraft: 3,0 MN (300 tonn)
Hastighet: 7.000 ark/t
Bearbeidbare materialer:
Papir: min. 80 g/m²
Kartong: opptil 2.000 g/m²
Bølgepapp: opptil 4 mm
Utstyr:
Manuell non-stop matebord
Automatisk stabeljustering ved innmating
10" display ved innmating
Automatisk non-stop rulleduk ved utmatingsbord
Utstansestasjon
Separasjonsstasjon for emner
Centerline
Automatisk skillearkinmating for stabilisering av emnestabler
Hurtigspennramme for utstansing øvre verktøy og sentralt utstansingsbrett
Hurtigspennramme for separasjonsstasjon øvre og nedre verktøy
Pneumatisk lukkebøyle og stanseplate-låsing
APC 1 – automatisk stansetrykk-system
APC 2 – vuggekipp ved stansens utgang
1x 4 mm stanseplate inkl. 10x 1 mm stanseblikk
2x 5 mm stanseplate