KSBL100G
Kompakte gaffeltrucker - LPG
RMF
KSBL100G
VB pluss MVA
Produksjonsår
2015
Tilstand
Brukt
(fullt funksjonell)
Plassering
Hamburg
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Kompakte gaffeltrucker - LPG
- Produsent:
- RMF
- Modell:
- KSBL100G
- Produksjonsår:
- 2015
- Tilstand:
- brukt
- Funksjonalitet:
- fullt funksjonell
- Driftstimer:
- 6 276 h
Pris og beliggenhet
VB pluss MVA
- utleie:
- er mulig
- Selgers plassering:
- Liebigstraße 38, 22113 Hamburg, Tyskland
Ring
Tekniske detaljer
- Lastekapasitet:
- 10 000 kg
- Løftehøyde:
- 3 400 mm
- Drivstofftype:
- gass
- Mastetype:
- simplex
- Byggehøyde:
- 2 650 mm
- Gaffelbærerbredde:
- 1 560 mm
- Gaffellengde:
- 1 600 mm
- Egenvekt:
- 17 500 kg
- Total lengde:
- 3 100 mm
- Drivtype:
- Treibgas
- Konstruksjonsbredde:
- 1 535 mm
Detaljer om tilbudet
- Annonse-ID:
- A20688545
- Referansenummer:
- Oppdatering:
- sist oppdatert 07.02.2026
Beskrivelse
Kompaktstabler - Propan (Treibgas)
Lastsentrum: 600 mm
Gjdpfsx Dnzbox Anisbl
Gaffelbredde: 200 mm
Gaffeltykkelse: 60 mm
Masttype: Standard
Tilstand: Klar til bruk og fullt funksjonell
Teknisk tilstand: Svært god
Forhjulstype: Båndasje
Forhjulsstørrelse: 840/356-569
Bakhjulstype: Superelastisk
Bakhjulstørrelse: 280/50-15
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Lastsentrum: 600 mm
Gjdpfsx Dnzbox Anisbl
Gaffelbredde: 200 mm
Gaffeltykkelse: 60 mm