REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Tilstand
Brukt (ukontrollert)
Plassering
Achern Tyskland
Bred høvelmaskin REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Bred høvelmaskin
Produsent:
REX Pinneberg
Modell:
HOMS-310-K (A+D)
Tilstand:
brukt
Funksjonalitet:
ukontrollert
Pris og beliggenhet
Plassering:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Tyskland
Ring
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A21910143
Oppdatering:
sist oppdatert 12.05.2026
Beskrivelse
Tosidig lamellhøvel
Mating 80 m/min
Maks. høvelbredde 310 mm
nederste spindel 22 kW
øvre spindel 30 kW
Gjdpfxsy Ryx Ue Ahajit
mating 7,5 kW