EPRIS760-10000
Rullebånd
Regalux
EPRIS760-10000
Fast pris pluss MVA
Produksjonsår
2023
Tilstand
Ny
Plassering
Topole
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Rullebånd
- Produsent:
- Regalux
- Modell:
- EPRIS760-10000
- Maskinnummer:
- EPRIS760-10000
- Produksjonsår:
- 2023
- Tilstand:
- ny
Pris og beliggenhet
Fast pris pluss MVA
- Plassering:
- Topole 40, 89-600 Chojnice, Polska
Beskrivelse
For salg tilbyr vi nye sakserullebaner med sensorer.
Tekniske data:
Rullebredde: 760 mm
Lengde inntrukket: 3900 mm
Lengde uttrekt: 10000 mm
Høyde: 690–1000 mm
Belastningskapasitet: 130 kg/m
Tilgjengelig antall: 18
Gijdeix Afnopfx Aniet
Frakt er mulig.
Ta kontakt ved interesse.
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Tekniske data:
Rullebredde: 760 mm
Lengde inntrukket: 3900 mm
Lengde uttrekt: 10000 mm
Høyde: 690–1000 mm
Belastningskapasitet: 130 kg/m
Tilgjengelig antall: 18
Gijdeix Afnopfx Aniet
Frakt er mulig.
Ta kontakt ved interesse.
Tilbyder
Merk: Registrer deg gratis eller logg inn, for å få tilgang til all informasjon.
Registrert siden: 2011
23 Annonser på nett
Send forespørsel
Telefon & Faks
+48 601 5... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Oftersheim
1 235 km
Sentrifugalpumpe
GrundfosCR 60 20 A-F-A-BBUE Model B500002P39447
Annonse
Nordhorn
896 km
Drevet rullebanesystem
SSI Schäfer
SSI Schäfer
Framrach
1 583 km
Transportbånd
ASCOCB 3000 - 2023
ASCOCB 3000 - 2023
Würzburg
Etikettskriver Labeller...
ZebraLegi-Air 4040Z-RH-500-110Pax-4
Frankenberg/Sa.
ETANORM G 150-250 pumpe
KSBETANORM G 150-250 G10
KSBETANORM G 150-250 G10
Wiefelstede
804 km
Elektrisk motor 160 kW 1485 o/min