BSK-1200-700*700
AVLAKKINGSBASSENG
PROTON
BSK-1200-700*700
EXW Fast pris pluss MVA
Produksjonsår
2026
Tilstand
Ny
(fullt funksjonell)
Plassering
Luckenwalde
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- AVLAKKINGSBASSENG
- Produsent:
- PROTON
- Modell:
- BSK-1200-700*700
- Produksjonsår:
- 2026
- Tilstand:
- ny
- Funksjonalitet:
- fullt funksjonell
Pris og beliggenhet
EXW Fast pris pluss MVA
- utleie:
- er mulig
- Plassering:
- Anhaltstraße 30, 14943 Luckenwalde, Deutschland
Ring
Tekniske detaljer
- Inngangsspenning:
- 380 V
- Inngangsfrekvens:
- 50 Hz
- Varmekapasitet:
- 22 kW (29,91 hk)
- Total bredde:
- 1 070 mm
- Total lengde:
- 1 555 mm
- Total høyde:
- 1 058 mm
- Garantiperioden:
- 24 måneder
- Utstyr:
- kran
Beskrivelse
⭐⭐⭐⭐⭐
⚡ Topp service ⚡ Rask levering ⚡ Profesjonell support!
✅ Produksjon på bestilling
✅ Helt nytt, ubrukt profesjonelt industriprodukt
✅ 2 års garanti
⏱️ Leveringstid: ca. 4 uker etter mottatt betaling
📦 Spør gjerne om aktuell lagerstatus i tillegg.
➖➖➖➖➖
⭐ Proton BSK Avlakkingskar – BSK-1200-700×700
PROFESJONELL LØSNING FOR KJEMISK AVLAPPING!
Gsdpfx Anjfw Nvxsiebl
☘️ Enkel i bruk ☘️ Rent arbeidsmiljø ☘️ Rask løsning
✅ Oppvarmet avlakkingskar
✅ Egnet for pulver- og våtlakkprosesser
✅ For oppheng, emner og feilmalinger
✅ Automatisk termostat for temperaturkontroll
✅ Digital tidsur med signal ved prosesslutt
✅ Hengslet lokk for å redusere dampspredning i arbeidsområdet
✅ Tømming via kuleventil i rustfritt stål
✅ CE-godkjent utførelse
✅ Ulike tilleggsopsjoner tilgjengelig
➖➖➖➖➖
Tekniske spesifikasjoner:
✔️ Modell: BSK-1200-700×700
✔️ Nyttemål: 1200 x 700 x 700 mm
✔️ Innvendige mål: 1270 x 770 x 820 mm
✔️ Utvendige mål: 1380 x 880 x 1058 mm
✔️ Maks. fyllkapasitet: ca. 724 l
✔️ Oppvarmingseffekt: 4 x 5,5 kW
✔️ Installert effekt: ca. 22 kW
✔️ Merkestrøm: ca. 31,8 A
✔️ Anbefalt sikring: 50 A
✔️ Avtrekksvifte: 1 x 1,5 kW
✔️ Avtrekkstilkobling: Ø250 mm
✔️ Gjennomsnittlig oppvarming: ca. 15,4 kWh/t de første 3 timene
✔️ Gjennomsnittlig forbruk: ca. 62,8 kWh / 8 t.
Materialutførelse og kjemikaliebestandighet:
⚙️ Tilgjengelige tilleggsutrustninger
✅ Dykkurv i rustfritt stål
✅ Dryppbakke
✅ Kransøyle og kran
✅ Avlakkings-/rensekabin
✅ Pneumatisk lokkåpning
✅ Rustfri mikser
✅ Avtrekkshette med Ex-sikret vifte
✅ Spesialstørrelser og kundetilpassede løsninger på forespørsel
Flere BSK avlakkingskar i ulike størrelser tilgjengelig.
Mål og tekniske data på flere modeller finner du i vedlagte katalog.
✳️ Behold likviditeten din!
Forespør nå – gjør avlakkingen din renere, raskere og mer profesjonell!
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
✅ Produksjon på bestilling
✅ 2 års garanti
Gsdpfx Anjfw Nvxsiebl
✅ Oppvarmet avlakkingskar
✅ CE-godkjent utførelse
Tekniske spesifikasjoner:
✔️ Modell: BSK-1200-700×700
✔️ Merkestrøm: ca. 31,8 A
✔️ Anbefalt sikring: 50 A
✔️ Avtrekksvifte: 1 x 1,5 kW
✔️ Avtrekkstilkobling: Ø250 mm
✅ Dykkurv i rustfritt stål
✅ Dryppbakke
✅ Kransøyle og kran
✅ Avlakkings-/rensekabin
✅ Pneumatisk lokkåpning
✅ Rustfri mikser
✳️ Behold likviditeten din!
Dokumenter
Tilbyder
Merk: Registrer deg gratis eller logg inn, for å få tilgang til all informasjon.
Registrert siden: 2017
50 Annonser på nett
Send forespørsel
Telefon & Faks
+49 3371 ... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Haldenwang
1 346 km
Bøyemaskin
ZopfAH 40
ZopfAH 40
Annonse
Luckenwalde
977 km
✳️Umiddelbart tilgjengelig – Elektropulverovn
PROTONMATOVENB-101010
PROTONMATOVENB-101010
Ensisheim
1 404 km
Universalfresemaskin
DECKELFP1
DECKELFP1
Tyskland
Børstesliper Fladder Gyro 300 VAC Ex, P
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.
Skarżysko-Kamienna
Elektrisk polymerisasjonsovn
Romer PolandSL - 2020
Romer PolandSL - 2020
Wiesbaden
Spot welding machine
ARO2104A DC
ARO2104A DC
Sprockhövel
Pulversystem med forbehandling 3 soner
Handelsagentur Klaus BeneckeDurchlaufanlage halbautomatisch
Fevziçakmak
Platejernretter / nivellator
TFON MACHINE CO.Leveling Machine - TF-S 3513
Bliżyn
Malingsboks TPW1515 1500x1500mm
Bumex Sp. z o.o.
Bumex Sp. z o.o.
Bliżyn
Kurvskive 1300x1300mm