LWH-2000-N RayTools
Lasersveiseapparat 2kW RayTools
Otinus
LWH-2000-N RayTools
Produksjonsår
2024
Tilstand
Ny
Plassering
Bydgoszcz
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Produsent:
- Otinus
- Modell:
- LWH-2000-N RayTools
- Produksjonsår:
- 2024
- Tilstand:
- ny
Pris og beliggenhet
- Plassering:
- Karola Szajnochy 14b, 85-738 Bydgoszcz, Polska
Beskrivelse
Mange av våre maskiner er tilgjengelige fra lager. Ring oss for mer informasjon!
Tilbudet gjelder basisversjonen av maskinen. Alt ekstrautstyr og priser finnes på vår nettside.
Håndholdt lasersveisemaskin LWH-2000-N RayTools
Leveringsomfang:
- Lasersveisemaskin med kjølesystem
- Sveisehåndtak med justerbar fokusavstand og tilbehørspakke
- Fiberlaserkilde fra MAX Photonics
- Automatisk trådmating
- Slange- og kabelsett
- Startpakke med dyser og beskyttelsesglass
Tekniske spesifikasjoner
- Laser effekt: 2000 W
- Laserbølgelengde: 1064 nm
- Svehastighet: opptil 120 mm/s
- Strømforsyning: 230 V
- Dimensjoner (med sveisepistolholder): 630x1300x1500mm
Inkludert i prisen
Ett-dags operatøropplæring og igangkjøring av maskinen
- 1. dag (opptil 8 timer) – igangkjøring og opplæring
Betjening
Bruksområde
Spesifikasjoner for laserkilder:
1000 W
- Karbonstål: opptil 3 mm
- Rustfritt stål: opptil 3 mm
- Aluminium: 2 mm
- Messing: 0,8–1 mm
1500 W
- Karbonstål: opptil 4 mm
- Rustfritt stål: opptil 4 mm
- Aluminium: 3 mm
- Messing: 1 mm
2000 W
- Karbonstål: opptil 5 mm
- Rustfritt stål: opptil 5 mm
- Aluminium: 4 mm
- Messing: 2 mm
3000 W
Gbodpfxsthit Eo Anijl
- Karbonstål: opptil 8 mm
- Rustfritt stål: opptil 8 mm
- Aluminium: 7 mm
Konstruksjon
Funksjonsprinsipp
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Leveringsomfang:
- Automatisk trådmating
- Slange- og kabelsett
Tekniske spesifikasjoner
- Laser effekt: 2000 W
- Laserbølgelengde: 1064 nm
- Strømforsyning: 230 V
Inkludert i prisen
Betjening
Bruksområde
1000 W
- Karbonstål: opptil 3 mm
- Rustfritt stål: opptil 3 mm
- Aluminium: 2 mm
- Messing: 0,8–1 mm
1500 W
- Karbonstål: opptil 4 mm
- Rustfritt stål: opptil 4 mm
- Aluminium: 3 mm
- Messing: 1 mm
2000 W
- Karbonstål: opptil 5 mm
- Rustfritt stål: opptil 5 mm
- Aluminium: 4 mm
- Messing: 2 mm
3000 W
Gbodpfxsthit Eo Anijl
- Karbonstål: opptil 8 mm
- Rustfritt stål: opptil 8 mm
- Aluminium: 7 mm
Konstruksjon
Funksjonsprinsipp
Tilbyder
Merk: Registrer deg gratis eller logg inn, for å få tilgang til all informasjon.
Registrert siden: 2021
87 Annonser på nett
Send forespørsel
Telefon & Faks
+48 52 30... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Velen
961 km
TIG-sveisemaskin
JASICTIG 200P PFC
JASICTIG 200P PFC
Annonse
Balaguer
2 145 km
Sveisemaskin
KEMPPIPRO 3000
KEMPPIPRO 3000
Bydgoszcz
1 003 km
AB LAGER Laser 3kW Rotator 6000x220
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW
Velen
961 km
Sveisesystem
HMBMIG 300P
HMBMIG 300P
Trittau
772 km
Giljotinsaks
Petersen MachineryCidan HSM-F 20/3
Wien
Sveiser
** Fronius Austria ** TPS 3200 MIG MAGTRANS PULS SYNERGIC ** ANGEBOT ** TOP *
Gütersloh
954 km
Rundbøyemaskin
StöltingRA 2000 x 8 mm
StöltingRA 2000 x 8 mm