Mori Seiki SL-15 CNC dreiebenk
Maskintype: CNC dreiesenter (2-akset)
Serienummer: 1899
Styringssystem: Mori Seiki MSC-516
Maks. dreiediameter: ca. 300 mm
Maks. dreielengde: ca. 500 mm
Sving over vange: ca. 510 mm
Aksereiser:
X-akse: ca. 210 mm
Z-akse: ca. 520 mm
Spindelnese: A2-6
Spindelboring: ca. 62 mm
Maks. spindelhastighet: ca. 4 000 o/min
Spindelmotor effekt: ca. 11 / 15 kW
Verktøytårn: 12 stasjoner
Verktøystørrelse: 25 × 25 mm
Utstyr og egenskaper:
Hydraulisk pinol
Verktøymåler
6,5" 3-bakkers kraftchuck
Kjølesystem
Maskinvekt: ca. 4 000 kg
Maskinstørrelse (L × B × H): ca. 2 700 × 1 600 × 1 700 mm
Gedsx Hp Ikspfx Anijit
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Serienummer: 1899
Maks. dreielengde: ca. 500 mm
Sving over vange: ca. 510 mm
Aksereiser:
X-akse: ca. 210 mm
Z-akse: ca. 520 mm
Spindelnese: A2-6
Spindelboring: ca. 62 mm
Verktøytårn: 12 stasjoner
Verktøystørrelse: 25 × 25 mm
Utstyr og egenskaper:
Hydraulisk pinol
Verktøymåler
6,5" 3-bakkers kraftchuck
Kjølesystem
Maskinvekt: ca. 4 000 kg
Gedsx Hp Ikspfx Anijit
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Weil der Stadt
1 303 km
CNC dreiebenk
MORI SEIKISL-15
MORI SEIKISL-15
Annonse
Storbritannia
901 km
CNC dreiebenk
MORI SEIKISL-600B/2000
MORI SEIKISL-600B/2000
Albano Sant'Alessandro
1 648 km
CNC gulvtype boremaskin
PAMASPEEDRAM 1
PAMASPEEDRAM 1
Jünkerath
Fres
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V