Istra VPF-2-3000
Fast pris pluss MVA
Produksjonsår
2026
Tilstand
Ny
Plassering
Egenhofen Tyskland
Vakuum membran presse Istra VPF-2-3000
more Images
Istra VPF-2-3000
Istra VPF-2-3000
Istra VPF-2-3000
Istra VPF-2-3000
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Vakuum membran presse
Produsent:
Istra
Modell:
VPF-2-3000
Produksjonsår:
2026
Tilstand:
ny
Pris og beliggenhet
Fast pris pluss MVA
Plassering:
Herrnzell 6, 82281 Egenhofen, Deutschland Tyskland
Ring
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A18514996
Referansenummer:
Oppdatering:
sist oppdatert 23.02.2026
Beskrivelse
Bordstørrelse: 3000 mm x 1400 mm
Gbsdovzbbyjpfx Anisl
Driftsvakuum: -0,9 bar
Vakuumpumpekapasitet: 40 m³/t
Pumpeeffekt: 1,5 kW
Lydnivå: 70 dB
Maksimal temperatur varmesystem: 140 °C
Varmeeffekt: 24 kW
Maskinlengde: 3100 mm
Maskinbredde: 1750 mm
Maskinhøyde: 2200 mm
Vekt: 950 kg
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Tilbyder
Registrert siden: 2005
243 Annonser på nett
Trustseal icon
Ring
Send forespørsel
Landus
Tyskland
Østerrike
Sveits
USA
Storbritannia
Frankrike
Belgia
Spania
Mexico
Italia
Nederland
Polen
Den russiske føderasjonen
Hviterussland (Belarus)
Ukraina
Estland
Tyrkia
New Zealand
Irland
Tsjekkia
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Hellas
Litauen
Latvia
Island
Portugal
Brasil
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Israel
Egypt
Marokko
India
Indonesia
Sør-Korea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Forespørselen kunne ikke sendes. Vennligst prøv igjen senere.
Telefon & Faks
+49 8145 ... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Vakuummembranpresse type VARIOPRESS Wemhöner Basic 1000 S
more images
Tyskland Bad Oeynhausen
918 km
Vakuummembranpresse type VARIOPRESS
WemhönerBasic 1000 S
Annonse
Båndsag MEBA 260 AP
Tyskland Dinkelsbühl
1 275 km
Båndsag
MEBA260 AP
Avtrekkssystem, filtersystem, støvfilter Holzing RLA 160 VIBER Power 5200 m3h
Polen Gorzów Wielkopolski
954 km
Avtrekkssystem, filtersystem, støvfilter
HolzingRLA 160 VIBER Power 5200 m3h
Neumarkt
1 261 km
Viessmann Vitoplex 120kw. Lavtemperatur varmekjele med olje- eller gassbrenner.
Avretterhøvel SAC FS 430
Avretterhøvel SAC FS 430
Tyskland Bitburg
Avretterhøvel
SACFS 430
Godkjent forhandler
Vakuum-membranpresse Istra TF-300HV
Tyskland Egenhofen
Vakuum-membranpresse
IstraTF-300HV
Godkjent forhandler
Diesel tank tank system Selskapet fyllestasjon
Tyskland Warstein
Bunteleenhet Krpan PD 1200 M
Tyskland Wettringen
923 km
Bunteleenhet
KrpanPD 1200 M
Maskineringssenter Tekna TKE783
Estland Estland
954 km
Maskineringssenter
TeknaTKE783
Sponplater Gulvbelegg Lagringsplattform Board 1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mm Ausführung: P6
Tyskland Nordhorn
896 km
Sponplater Gulvbelegg Lagringsplattform Board
1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mmAusführung: P6