IMSA MF 1000 BBIMSA
MF 1000 BB
IMSA MF 1000 BB
IMSA
MF 1000 BB
Produksjonsår
2002
Tilstand
Brukt
Plassering
Matelica (MC)
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- IMSA MF 1000 BB
- Produsent:
- IMSA
- Modell:
- Produksjonsår:
- 2002
- Tilstand:
- klar til bruk (brukt)
Pris og beliggenhet
- Selgers plassering:
- Vocabolo Felceto 15, 62024 Matelica (MC), Italia
- A19170106
- Referansenummer:
- 25U9097
- Oppdatering:
- sist oppdatert 21.05.2025
Beskrivelse
- OCCASION - PERCEUSE-FRAISEUSE
DÉPLACEMENT LONGITUDINAL : 1650 mm
DÉPLACEMENT TRANSVERSAL : 1000 mm
DÉPLACEMENT VERTICAL : 1000 mm
AVANCES RAPIDES L-T-V : 10 m/min
AXE W : 500 mm
DIAMÈTRE DE PERÇAGE MIN. : 5 mm
DIAMÈTRE DE PERÇAGE MAX. : 40 mm
PROFONDEUR DE PERÇAGE MAX. : 1000 mm
BROCHE : 1 - 4 200 tr/min ; 10 kW
DIMENSIONS DE LA TABLE : 1000 x 800 mm
CHARGE MAXI ADMISSIBLE : 4000 kg
UNITÉ DE CONTRÔLE : SELCA S4040D
ACCESSOIRES : FILTRE À PAPIER
Gbedpfx Ajwla H Ioniel
REMARQUE : MAGASIN À OUTILS 10 POSITIONS ISO40
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
DÉPLACEMENT VERTICAL : 1000 mm
AXE W : 500 mm