MT18-WF300
Root cutter 300 mm Ø
Holzhäuer
MT18-WF300
Fast pris pluss MVA
Produksjonsår
2020
Tilstand
Ny
Plassering
Sachsenheim-Häfnerhaslach
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Root cutter 300 mm Ø
- Produsent:
- Holzhäuer
- Modell:
- MT18-WF300
- Produksjonsår:
- 2020
- Tilstand:
- ny
Pris og beliggenhet
Fast pris pluss MVA
- Selgers plassering:
- Gündelbacher Straße 20, 74343 Sachsenheim-Häfnerhaslach, Tyskland
- A3306621
- Referansenummer:
- MT18-WF300
- Oppdatering:
- sist oppdatert 19.11.2024
Beskrivelse
Artikkelnummer: MT18-WF300
Gedpfsdf Sd Ssx Anijit
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Artikkelnummer: MT18-WF300
Gedpfsdf Sd Ssx Anijit
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Peine
912 km
Minigraver
KUBOTAMinibagger U 20 - 3 Minibagger Kurzheck
Annonse
Friedrichsdorf
1 137 km
Stiv teleskoplaster
ManitouMLT 840-145 PS AirCon 4new Tires
Friedrichsdorf
1 137 km
Stiv teleskoplaster
ManitouMLT 733 85KW
ManitouMLT 733 85KW
Neukamperfehn
797 km
Bakveggsgitter Gitter bakvegghylle
1.100 x 1.000 mm/ Maschenweite:60 x 50 mm/ cremeweiß