HERMLE C800U
Produksjonsår
2000
Tilstand
Brukt (fullt funksjonell)
Plassering
Cascina Faustina Italia
5-akset vertikalt bearbeidingssenter HERMLE C800U
more Images
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
5-akset vertikalt bearbeidingssenter
Produsent:
HERMLE
Modell:
C800U
Produksjonsår:
2000
Tilstand:
brukt
Funksjonalitet:
fullt funksjonell
Pris og beliggenhet
Plassering:
Località Cascina Faustina 67/69, 20080 Albairate, Italia Italia
Ring
Tekniske detaljer
Vandring X-akse:
800 mm
Vandring Y-aksen:
600 mm
Bevegelsesavstand Z-akse:
500 mm
Kontrollerprodusent:
HEIDENHAIN
Kontrollermodell:
460
Rotasjonshastighet (maks.):
15 000 o/min
Spindelnese:
HSK 63A
Antall plasser i verktøymagasinet:
30
Utstyr:
dokumentasjon / manual, rotasjonshastighet trinnløst variabel, spontransportør
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A20402325
Oppdatering:
sist oppdatert 24.12.2025
Beskrivelse
Brukt HERMLE C800U femakset, vertikalt høyhastighets bearbeidingssenter for kontinuerlig 5-akse, er en mellomstor CNC-maskin med granitt-portalkonstruksjon (gantry-type), vekt 8.200 kg; vandringer X 800, Y 500, Z 600 mm, og 5-akse bord med 280 mm diameter plate.
Gijdpjxryfzefx Aniot
Byggeår 2000, med HEIDENHAIN TNC 430, HSK 63A spindel med 15.000 o/min (maks 19 kW) kjølt av separat kjøler, 30-posisjons pick-up verktøymagasin og fjernbetjent håndratt.