H.I.T Querförderer 4-12500-8-2-DU
VB pluss MVA
Produksjonsår
2011
Tilstand
Brukt
Plassering
Morbach Tyskland
Transportbånd H.I.T Querförderer 4-12500-8-2-DU
more Images
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Transportbånd
Produsent:
H.I.T
Modell:
Querförderer 4-12500-8-2-DU
Produksjonsår:
2011
Tilstand:
svært god (brukt)
Pris og beliggenhet
VB pluss MVA
Plassering:
Morbach, Tyskland Tyskland
Ring
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A14811196
Oppdatering:
sist oppdatert 17.03.2026
Beskrivelse
Antall baner: 4, lysåpning mellom banene: 2.400 mm
Transportlengde: 12.500 mm
Transporthøyde: 500 mm