Gifas 500 65T0500112P42ZF
Fast pris pluss MVA
Tilstand
Brukt
Plassering
Wiefelstede Tyskland
Enfaset skilletransformator 42 V Gifas 500  65T0500112P42ZF
more Images
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Gifas 500  65T0500112P42ZF
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Enfaset skilletransformator 42 V
Produsent:
Gifas
Modell:
500 65T0500112P42ZF
Tilstand:
god (brukt)
Pris og beliggenhet
Fast pris pluss MVA
Plassering:
26215 Wiefelstede, DE Tyskland
Ring
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A7913801
Referansenummer:
29901
Oppdatering:
sist oppdatert 16.01.2026
Beskrivelse
Enfase skilletransformator, skilletransformator, helgummi-fordeler
- Produsent: Gifas, skilletransformator med helgummi-fordeler
- Type: 500 Art.nr.: 65T0500112P42ZF
- Primær: 220 V 50 Hz
- Sekundær: 42 V, se bilde av typeskilt