Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Fast pris pluss MVA
Tilstand
Brukt
Plassering
Wiefelstede Tyskland
Svingbar lineær enhet Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
more Images
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Svingbar lineær enhet
Produsent:
Festo
Modell:
DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Tilstand:
brukt
Pris og beliggenhet
Fast pris pluss MVA
Selgers plassering:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Ring
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A4119558
Referansenummer:
23270
Oppdatering:
sist oppdatert 12.06.2024
Beskrivelse
Pneumatisk svingesylinder, svingdrift, pneumatisk sylinder, luft-sylinder, lineærenhet med sving
Gbsdpjd S Dahofx Anijl
-Festo Type: DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
-Stempel: Ø 32 mm
-Slaglengde: 50 mm
-Svingvinkel: 0 til 272°
-Maks. trykk: 8 bar