Fagor Helmerding SCM2-500-2400-1700
Produksjonsår
1988
Tilstand
Brukt (fullt funksjonell)
Plassering
Bad Oeynhausen Tyskland
Eksentrisk presse med dobbel søyle Fagor Helmerding SCM2-500-2400-1700
more Images
Data om maskinen
Maskinbetegnelse:
Eksentrisk presse med dobbel søyle
Produsent:
Fagor Helmerding
Modell:
SCM2-500-2400-1700
Produksjonsår:
1988
Tilstand:
brukt
Funksjonalitet:
fullt funksjonell
Pris og beliggenhet
Plassering:
Zur Hüffe 9, 32547 Bad Oeynhausen, Deutschland Tyskland
Ring
Detaljer om tilbudet
Annonse-ID:
A21160277
Oppdatering:
sist oppdatert 04.02.2026
Beskrivelse
Presskraft 5.000 kN
Bordflate 2.400 mm x 1.700 mm
Godpfxsyg Emzs Anijbl
Stempelplate 2.400 mm x 1.400 mm
Justerbart slag 25 mm - 200 mm
Maks. stempeljustering 200 mm
Slagfrekvens 20 - 100 1/min.
Drivkraft 84 kW
Maskinvekt ca. 62.500 kg
med kombinasjon valsmater-rettemaskin + haspel
Flere data og bilder på forespørsel
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Tilbyder
Sist pålogget: forrige uke
Registrert siden: 2007
9 Annonser på nett
Ring
Send forespørsel
Landus
Tyskland
Østerrike
Sveits
USA
Storbritannia
Frankrike
Belgia
Spania
Mexico
Italia
Nederland
Polen
Den russiske føderasjonen
Hviterussland (Belarus)
Ukraina
Estland
Tyrkia
New Zealand
Irland
Tsjekkia
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Hellas
Litauen
Latvia
Island
Portugal
Brasil
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Israel
Egypt
Marokko
India
Indonesia
Sør-Korea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Forespørselen kunne ikke sendes. Vennligst prøv igjen senere.
Telefon & Faks
+49 5731 ... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Autoklav Steriflow Barriquand 1351
more images
Frankrike Mouvaux
1 136 km
Autoklav
SteriflowBarriquand 1351
Annonse
Knekke-/kantpresse HFE220-3L Amada Abkant HFE 220-3L
Tyskland Hagen
1 019 km
Knekke-/kantpresse HFE220-3L
Amada AbkantHFE 220-3L
Godkjent forhandler
Spaltestativ 1.250 x Ø 180 mm BOECKER & VOLKENBORN
Tyskland Tyskland
Spaltestativ 1.250 x Ø 180 mm
BOECKER & VOLKENBORN
Avhaspler - avhaspler med ekspanderende dorn 20 t S.A.G.
Tyskland Tyskland
Avhaspler - avhaspler med ekspanderende dorn 20 t
S.A.G.
Søylefresmaskin X = 4.000 mm SHW PowerSpeed 5 - Heidenhain iTNC 530
Tyskland Ellwangen (Jagst)
Søylefresmaskin X = 4.000 mm