Dorman 12STCA / Auto Diesels generator
Dorman 12STCA

Fast pris pluss MVA
12 500 €
Produksjonsår
1985
Tilstand
Brukt (fullt funksjonell)
Plassering
Utena Litauen
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator Dorman 12STCA
more Images
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA
Dorman 12STCA

Data om maskinen

Maskinbetegnelse:
Dorman 12STCA / Auto Diesels generator
Produsent:
Dorman
Modell:
12STCA
Produksjonsår:
1985
Tilstand:
brukt
Funksjonalitet:
fullt funksjonell

Pris og beliggenhet

Fast pris pluss MVA
12 500 €
Plassering:
Užpalių gatvė 86A, 28197 Utena, Lietuva Litauen
Ring

Detaljer om tilbudet

Annonse-ID:
A22790910
Referansenummer:
12STCA
Oppdatering:
sist oppdatert 21.09.2026

Beskrivelse

Til salgs: Auto Diesels / Dorman 12STCA dieselgenerator, ca. 730 kVA

Kraftig industriell dieselgenerator fra Auto Diesels med britisk Dorman 12STCA V12 dieselmotor.

Dette er en kraftig generator designet for kraftproduksjon i industrielle anlegg, fabrikker og byggeplasser, som en reservekraftkilde eller andre steder hvor det kreves høy elektrisk effekt.

Hoveddata:
Produsent / leverandør: Auto Diesels
Motor: Dorman 12STCA
Motortype: V12 diesel
Hastighet: 1500 o/min
Frekvens: 50 Hz
Generator: AC, 3-faset
Spenning: ca. 400/415 V
Generatorstyrke: ca. 730 kVA
Motoreffekt: ca. 500 kW
Motor serienummer: 12132/0785/005
Motorprodusent: Dorman Diesels, Stafford, England
Generatorprodusent: Auto Diesels, Uxbridge, Middlesex, Storbritannia
Driftsmodus: S1
Omgivelsestemperatur iht. generatorens spesifikasjoner: 40 °C

Dorman 12STCA har blitt brukt i kraftige industrielle generatorer. Det finnes dokumenterte 12STCA-aggregater på markedet i 800–1000 kVA-klassen, og dette aggregatet tilhører derfor samme kategori for tung industri.
Kdodpfx Apjz Du D Ts Eot

Komplettsett

Følgende selges som et komplett sett:

Auto Diesels / Dorman 12STCA generator
Dorman 12STCA V12 dieselmotor
Generatorhode / vekselstrømsgenerator
Drivstofftank
Eksossystem
Lyddemper
Motor- og generatorstyrings-/startutstyr
Hovedramme / plattform for aggregatet
Tilleggsutstyr relatert til generatoren

Drivstofftank og lyddemper er inkludert i komplettsettet.

Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.

Tilbyder

Sist pålogget: forrige uke

Registrert siden: 2026

3 Annonser på nett

Ring

Send forespørsel

Landus 
Tyskland
Østerrike
Sveits
USA
Storbritannia
Frankrike
Belgia
Spania
Mexico
Italia
Nederland
Polen
Den russiske føderasjonen
Hviterussland (Belarus)
Ukraina
Estland
Tyrkia
New Zealand
Irland
Tsjekkia
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Hellas
Litauen
Latvia
Island
Portugal
Brasil
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Israel
Egypt
Marokko
India
Indonesia
Sør-Korea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Merk: Din forespørsel vil bli videresendt til alle selgere i maskinkategorien. Dermed kan du motta svært mange tilbud.
Forespørselen kunne ikke sendes. Vennligst prøv igjen senere.

Telefon & Faks

+370 686 ... annonser