KBF80A8/2
Girmotor 0,13/0,50 kW 43,4/186,8 o/min
DEMAG
KBF80A8/2
Tilstand
Brukt
Plassering
Wiefelstede
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Produsent:
- DEMAG
- Modell:
- KBF80A8/2
- Tilstand:
- god (brukt)
Pris og beliggenhet
- Plassering:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A19788905
- Referansenummer:
- Oppdatering:
- sist oppdatert 18.08.2025
Beskrivelse
Girmotor, elektromotor, stoppmotor, drivmotor, krankmotor, traverskranmotor
- Motorprodusent: DEMAG Type: KBF80A8/2
- Girprodusent: DEMAG Type: AF04-M
Gbsdpfxew N Sdlj Aniel
- Effekt: 0,13/0,50 kW
- Turtall: 43,4/186,8 o/min
- Utførelse: hulaksel
- Diameter hulaksel: fortannet Ø 22/25 mm
- Beskyttelsesgrad: IP54
- Mål: 445/155/H270 mm
- Vekt: 22,4 kg
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Gbsdpfxew N Sdlj Aniel
- Effekt: 0,13/0,50 kW
- Turtall: 43,4/186,8 o/min
- Utførelse: hulaksel
- Beskyttelsesgrad: IP54
- Mål: 445/155/H270 mm
- Vekt: 22,4 kg
Send forespørsel
Telefon & Faks
+49 4402 ... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Oebisfelde
907 km
Deckenkran + Hubwerk
Bielemeyer/DemagDemag KBF 80 A 8/2
Annonse
Gondelsheim
1 269 km
Kranhimmel, hallkran, traverskran med sporvidde 14.260 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Maarheeze
1 035 km
Traverskran ± 11 365 mm x 5 000 kg