FP4 AT Typ2832 DIALOG11
Fres
Deckel
FP4 AT Typ2832 DIALOG11
EXW VB pluss MVA
Tilstand
Brukt
(begrenset funksjonalitet)
Plassering
Roetgen
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Fres
- Produsent:
- Deckel
- Modell:
- FP4 AT Typ2832 DIALOG11
- Maskinnummer:
- Tilstand:
- klar til bruk (brukt)
- Funksjonalitet:
- begrenset funksjonalitet
Pris og beliggenhet
EXW VB pluss MVA
- Plassering:
- Vennstraße 8, 52159 Roetgen, Deutschland
Ring
Tekniske detaljer
- Matelengde X-akse:
- 560 mm
- Matinglengde Y-akse:
- 500 mm
- Matelengde Z-akse:
- 390 mm
- Vandring X-akse:
- 560 mm
- Vandring Y-aksen:
- 500 mm
- Bevegelsesavstand Z-akse:
- 390 mm
- Mating X-akse:
- 4 m/min
- Matingshastighet Y-akse:
- 4 m/min
- Mating Z-akse:
- Spindelhastighet (maks.):
- 4 000 o/min
- Spindelhastighet (min.):
- 40 o/min
- Hurtigmating X-akse:
- Hurtig tverrslag Y-akse:
- Hurtigmating Z-akse:
- Total høyde:
- 2 265 mm
- Total bredde:
- 2 410 mm
- Total lengde:
- 2 710 mm
- Bordbredde:
- 530 mm
- Bordlengde:
- 900 mm
- Type innstrømsstrøm:
- trefaset
- Rotasjonshastighet (maks.):
- 4 000 o/min
- Omdreiningstall (min.):
- 40 o/min
- Bordbelastning:
- 800 kg
- Totalvekt:
- 2 890 kg
- Inngangsspenning:
- 380 V
- Emnevekt (maks.):
- 800 kg
- Inngangsstrøm:
- 44 A
- Inngangsfrekvens:
- 50 Hz
- Antall spindler:
- 2
- Antall plasser i verktøymagasinet:
- 20
- Utstyr:
- dokumentasjon / manual
Beskrivelse
Bruksanvisning (maskinhåndbok 1), diagnosehåndbok for styringen "DIALOG 11", maskinhåndbok 2 (tilbehør), programmeringshåndbok 1-3 og elektriske skjemaer er tilgjengelige.
Gbjdpfx Aewqdtpjnijl
Maskinen kan inspiseres under strøm.
Maskinen selges som den er. Ingen garanti.
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Gbjdpfx Aewqdtpjnijl
Tilbyder
Merk: Registrer deg gratis eller logg inn, for å få tilgang til all informasjon.
Registrert siden: 2021
1 Annonse online
Send forespørsel
Telefon & Faks
+49 2471 ... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Bühl
1 313 km
Verktøyfresemaskin - Universal
Deckel MahoDMU 60 E
Deckel MahoDMU 60 E
Annonse
Friesenheim
1 346 km
5-akset maskineringssenter samtidig
KunzmannWF 650
KunzmannWF 650
Großbettlingen
CNC-sylindrisk slipemaskin - Universal
M. + M. Mai GmbHMBF 453U
M. + M. Mai GmbHMBF 453U
Friesenheim
Syklusstyrt dreiebenk
WeilerE50 x 1000
WeilerE50 x 1000
Biessenhofen
Sagbruk 5kW
Haf Präzisionstechnik5kW
Haf Präzisionstechnik5kW