Standard trekkvogn
DAF XG 480

VB pluss MVA
67 500 €
Produksjonsår
2022
Tilstand
Brukt (fullt funksjonell)
Plassering
Pernumia Italia
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
Standard trekkvogn DAF XG 480
more Images
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480
DAF XG 480

Data om maskinen

Maskinbetegnelse:
Standard trekkvogn
Produsent:
DAF
Modell:
XG 480
Maskinnummer:
XLRTEF5300G415129
Produksjonsår:
2022
Tilstand:
brukt
Funksjonalitet:
fullt funksjonell

Pris og beliggenhet

VB pluss MVA
67 500 €
Plassering:
Viale dell’Artigianato 13/A, 35020 Pernumia, Italia Italia
Ring

Tekniske detaljer

Kjørelengde:
276 000 km
Første registrering:
08/2022
Drivstofftype:
diesel
Dekkstørrelse:
315/70
Dekktilstand:
50 prosent
Akselkonfigurasjon:
4x2
Bremser:
retarder
Girtype:
automatisk
Utslippsklasse:
Euro 6e
Fjæring:
stål-luft
Utstyr:
AdBlue, Bluetooth, EBS (Elektronisk bremsesystem), ekstra frontlykter, aircondition, sentral låsing, cruise control, differensialsperre, elektrisk vindusregulering, elektronisk stabilitetsprogram (ESP), tåkelys, kjøleskap, fullstendig servicehistorikk, bakkestartassistent, kjørefeltassistent, navigasjonssystem, kjørecomputer, parkeringsklimaanlegg, parkeringsvarmer, servostyring, elektrisk justerbart speil, retarder, setevarmer, sekundært drivstofftank, partikkelfilter, spoiler, Tachograf, antispinnsystem

Detaljer om tilbudet

Annonse-ID:
A22804570
Referansenummer:
747
Oppdatering:
sist oppdatert 23.09.2026

Beskrivelse

Year: 2022
Mileage: 276,000 km
Automatic transmission + ZF Intarder
Tires: 315/70 (385)
Dual fuel tanks
Spoiler, fender extensions, side skirts
Parking air conditioning
Ledpfx Asz D Tc Ioikjag
Refrigerator box + drawer
Rotating driver's seat
Tires with 50% tread remaining

FIRST CHOICE DAF WARRANTY: 12 MONTHS, FULL COVERAGE

Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.

Tilbyder

Registrert siden: 2013

33 Annonser på nett

Ring

Send forespørsel

Landus 
Tyskland
Østerrike
Sveits
USA
Storbritannia
Frankrike
Belgia
Spania
Mexico
Italia
Nederland
Polen
Den russiske føderasjonen
Hviterussland (Belarus)
Ukraina
Estland
Tyrkia
New Zealand
Irland
Tsjekkia
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Hellas
Litauen
Latvia
Island
Portugal
Brasil
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Israel
Egypt
Marokko
India
Indonesia
Sør-Korea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Merk: Din forespørsel vil bli videresendt til alle selgere i maskinkategorien. Dermed kan du motta svært mange tilbud.
Forespørselen kunne ikke sendes. Vennligst prøv igjen senere.

Telefon & Faks

+39 0429 ... annonser
Disse annonsene kan også være av interesse for deg.
Annonse
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
Standard-SZM DAF XG 480 ZF-Intarder
more images
Nederland Vuren
985 km
Standard-SZM
DAFXG 480 ZF-Intarder
Godkjent forhandler
Ring
Annonse
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
more images
Nederland Vuren
985 km
BDF-system
DAFXG 480 ZF-intarder
Godkjent forhandler
Ring
Annonse
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
BDF-system DAF XG 480 ZF-intarder
more images
Nederland Vuren
985 km
BDF-system
DAFXG 480 ZF-intarder
Godkjent forhandler
Ring
Annonse
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT dopp. Kipphydraulik
more images
Tyskland Karlstein am Main
1 163 km
Standard trekkvogn
DAFXG 480 FT dopp. Kipphydraulik
Ring
Annonse
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Standard trekkvogn DAF XG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
more images
Tyskland Karlstein am Main
1 163 km
Standard trekkvogn
DAFXG 480 FT Hydraulik Standklima Intarder
Ring
Annonse
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
Standard traktor DAF XG 480 FTG ZF INTARDER
more images
Belgia Antwerpen
1 055 km
Standard traktor
DAFXG 480 FTG ZF INTARDER
Ring
Annonse
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
Standard-SZM DAF XG 480 FT
more images
Nederland Meerkerk
976 km
Standard-SZM
DAFXG 480 FT
Ring
Annonse
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
Standard-SZM DAF XG 480 STANDKLIMA  ALCOA  ACC  SPOILERS
more images
Nederland Meerkerk
976 km
Standard-SZM
DAFXG 480 STANDKLIMA ALCOA ACC SPOILERS
Ring
Annonse
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
Standard-SZM DAF XG 480 ALCOA  STANDKLIMA  ACC  FULL-SPOILER  2x...
more images
Nederland Meerkerk
976 km
Standard-SZM
DAFXG 480 ALCOA STANDKLIMA ACC FULL-SPOILER 2x...
Ring
Annonse
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
Standard-SZM DAF XG 480 377tkm
more images
Nederland Vuren
985 km
Standard-SZM
DAFXG 480 377tkm
Godkjent forhandler
Ring