C3000GST GAS TRIPLEX 8300 FREE LIFT TOP1
Fireveis truck
Combilift
VB pluss MVA
Produksjonsår
2012
Tilstand
Brukt
(fullt funksjonell)
Plassering
Łomno
Data om maskinen
- Maskinbetegnelse:
- Fireveis truck
- Produsent:
- Combilift
- Produksjonsår:
- 2012
- Tilstand:
- svært god (brukt)
- Funksjonalitet:
- fullt funksjonell
- Driftstimer:
- 6 405 h
Pris og beliggenhet
VB pluss MVA
- utleie:
- er mulig
- Plassering:
- Łomno 15A, 27-225 Pawłów, Polska
Ring
Tekniske detaljer
- Lastekapasitet:
- 3 000 kg
- Løftehøyde:
- 8 300 mm
- Fri løftehøyde:
- 2 800 mm
- Lastsenter:
- 600 mm
- Drivstofftype:
- gass
- Mastetype:
- triplex
- Byggehøyde:
- 3 700 mm
- Motordesigner:
- G.M.
- Girtype:
- hydrostat
- Gaffelbærerbredde:
- 1 360 mm
- Gaffellengde:
- 1 100 mm
- Gaffelbredde:
- 120 mm
- Gaffeltykkelse:
- 50 mm
- Dekktilstand:
- 100 prosent
- Type fordekk:
- massivdekk (svarte)
- Forhjul dekkdimensjon:
- 16X7X10 1/2
- Type bakdekk:
- massivdekk (svarte)
- Bakdekkstørrelse:
- 23X10-12
- Totalvekt:
- 9 400 kg
- Egenvekt:
- Total høyde:
- 2 650 mm
- Total lengde:
- 2 000 mm
- Total bredde:
- 3 100 mm
- Farge:
- rød
- Utstyr:
Detaljer om tilbudet
- Annonse-ID:
- A21917823
- Referansenummer:
- R_W188
- Oppdatering:
- sist oppdatert 13.05.2026
Beskrivelse
COMBILIFT C3000GST | 2012 | GASS | Triplex 8300 mm | Tilstand 5/5 ⭐
Tekniske spesifikasjoner:
Merke / Modell: COMBILIFT C3000GST
Årsmodell: 2012
Timer: 6405 mth
Drift: GASS
Kapasitet: 3000 kg
Lastsenter: 600 mm
Mast: Triplex
Løftehøyde: 8300 mm
Gaffelspreder: 1360 mm
Gaffellengde: 1100 mm
Egenvekt: 6400 kg
Mål:
Lengde: 2000 mm
Bredde: 3100 mm
Høyde: 2650 mm
Total høyde: 3700 mm
Giodpfey R Rd Uox Ahajt
Dekk (NYE – 100%) 🆕
Superelastiske (helgummi)
Foran: 16x7x10 1/2
Bak: 23x10-12
Overhalt utseende – ingen korrosjon ✨
Teknisk: 5/5 – etter full service og inspeksjon 🔧
Visuelt: Meget god – overhalt, som ny 👌
Klar til bruk – ingen ekstra investering nødvendig ✅
Garanti inkludert. Transport tilgjengelig 🚛
Annonsen ble oversatt automatisk. Oversettelsesfeil kan forekomme.
Tekniske spesifikasjoner:
Årsmodell: 2012
Timer: 6405 mth
Drift: GASS
Kapasitet: 3000 kg
Lastsenter: 600 mm
Mast: Triplex
Løftehøyde: 8300 mm
Gaffelspreder: 1360 mm
Gaffellengde: 1100 mm
Egenvekt: 6400 kg
Mål:
Lengde: 2000 mm
Bredde: 3100 mm
Høyde: 2650 mm
Total høyde: 3700 mm
Giodpfey R Rd Uox Ahajt
Dekk (NYE – 100%) 🆕